האמת הסמויה - תקצירי פרקים

ויוה
 • האמת הסמויה 1

  פרק ראשון! מריו חנובס העשיר מזמין את אחייניותיו אלחנדרה וברטה לגור אצלו בבית לאחר שאמן נפטרה; מרקוס מוצא עורך דין שיוכל לעזור לו לצאת מהכלא, ומבקש מאלסה אחותו שתשכב עם עורך הדין בתור תשלום; חואן חוסה, חברו לכלא שיושב במאסר על לא עוול בכפו, כועס על בקשתו; גבריאלה מתנגדת להטרדותיו של אדון לופס, והוא מפטר אותה מהעבודה; רוברטו מגלה שאלחנדרה היא אחייניתו של מריו חנובס, ומתכנן להתחתן איתה ולזכות בכספו; אל תאו של חואן חוסה מובא אסיר זקן חדש, גרגוריו, שטוען שהוא יודע את מקום מחבואו של אוצר.
 • האמת הסמויה 17

  פליקס מתאושש; רוברטו רוכש את אמונו של אדולפו שמצרף אותו לאנשיו, ומתברר שקרלוס לא יודע דבר על עסקיו המפוקפקים; חוסה לואיס צריך לשלם מס גבוה כדי שהבית יירשם על שמו; הוא מצליח לזכות באמון של אסונסיון וקרמלו לאחר שהוא מעניק לה מיטה; מתברר שהיא לא אחייניתו של אסונסיון, אלא שהוא מצא אותה בפח כשהייתה עוללה; חוסה לואיס מתוודה בפני אסונסיון שהוא היה בכלא; מריו חש שקצו מתקרב, אבל סנטיאגו לא מוכן שהוא ייפגש שוב עם גבריאלה.
 • האמת הסמויה 33

  אלחנדרה חושדת בזהותו של חואן חוסה;זה מגיע לביתה של אלסה ופוגש שם את קרלוס;הארכיטקט מדינה מזמין את אלסה לארוחת ערב. מרקוס, אחיה של אלסה, מגיע לביתה, לאחר שברח מהכלא; הוא לוקח את המסמכים שלו וגם את הכסף של אלסה; חואן חוסה אומר למרקוס שהוא חייב להסגיר את עצמו; גבריאלה אומרת לדויד שהיא רוצה להיות אשתו.
 • האמת הסמויה 49

  מרקוס נעצר ונמצא בכלא; הוא מספר ללאונרדו שמצא את היהלומים בתוך עקבים של נעלי אישה; מריו (פאוסטו) מספר לדורה שגבריאלה היא בתו של מריו חנובס; מריו נוסע בלי להיפרד ודויד מאוד מתפלא; מאוריסיו יוצא עם אלסה למסעדה מפוארת;גבריאלה שואלת את לאונרדו אם הוא יודע מי הייתה מרתה סלדיבאר דה גוסמן והוא אומר לה שהיא הייתה רקדנית שנרצחה.
 • האמת הסמויה 65

  דון פאוסטו מגלה ללאונרדו שהוא מתחזה לדון מריו;חואן חוסה מציע לגבריאלה לעבוד במלון שלו; גבריאלה וחולייטה מגלות שאבלרדו משלם את החשבונות בבית של דון פאוסטו; דויד מגיע לדבר עם אדולפו וטוען שיש לו ראיה לכך שהוא הרג את מרתה סלדיבאר;ברטה מבקשת מאלחנדרה שתנסה לשכנע את דויד לתת לה לחזור הביתה;סוסנה מתקשרת למרקוס ומספרת לו על המכתב;חואן חוסה מבקש סליחה מאלחנדרה; דון פאוסטו נפגש עם יולנדה ומתעמת איתה.
 • האמת הסמויה 81

  אדגר מנסה להרעיל את דון מריו אבל רוברטו סרטה שותה את הרעל ומת;דויד משתחרר לביתו; גבריאלה חושדת שמשהו קורה בין אביה, אבלרדו, דויד ודון מרי; ברטה מוסרת עדות במשטרה שהיא הייתה עם אדולפו ביום שבו דויד הותקף;לאונרדו מספר לחואן חוסה שרוברטו מת.
 • האמת הסמויה 97

  דורה מבקשת ממישהי להתקשר לבית חנובס לברר מה שלום דויד, וגבריאלה חושבת שדויד בוגד בה; היא בטוחה בכך כשהיא מגלה שלדויד יש איפור על הפנים; אלחנדרה מציעה לאמץ את קרמלו כשהיא תחזור; חואן חוסה, אסונסיון, לוצ'ה ואלחנדרה הולכים לכנסייה להתפלל לשלומם של הילדים;אדולפו אבילה מורה לפקד הרננדס (דויד) לחסל את חואן חוסה.
 • האמת הסמויה 113

  פאוסטו מראה לגבריאלה וחולייטה את המנהרה;אדולפו הולך לחפש את פאוסטו כדי להסגיר אותו למשטרה על הרצח של מרתה סלדיבאר;פיידלה מגלה את הקשר בין אדגר לסוסנה; לואיס הרננדס פורץ לבית של פיידלה;אדגר, ולנטין ולואיס הרננדס נפגשים עם אדולפו אבילה.
 • האמת הסמויה 2

  מרקוס מתגרה בגרגוריו וזה שובר לו את היד; גרגוריו מספר לחואן חוסה שהוא יודע את מקום מחבואו של אוצר, וכשישתחרר מהכלא יהיה עשיר גדול; חואן חוסה מטיל ספק בקיומו של האוצר וגרגוריו נבהל מהמחשבה על כך; אבלרדו מגלה שפאוסטו הוא בעצם סנטיאגו, שנעלם לפני שנים, ומדווח על כך למריו; אדולפו, שותפו לעסקים של מריו, מאיים עליו שאם דויד בנו לא יפסיק להתערב בעסקים הוא ידאג להכניס אותו לכלא; דויד נדהם לגלות שרוברטו הוא בן זוגה של אלחנדרה.
 • האמת הסמויה 18

  דויד מנשק את ברטה ובא אחר כך לגבריאלה, אבל היא יצאה לסרט עם לאונרדו; פאוסטו שולח את גבריאלה למריו, שמזמין אותה לבקר בביתו; ברטה מקנאת וחושדת; אלסה מעניינת את אלחנדרה במתן הלוואה לצורך תשלום המס על הבית; חוסה לואיס מספר לאסונסיון על האוצר, והם מגלים במטבח סימנים לקיומו; רוברטו נפגש עם חולייטה ואומר לה שקרלוס רוצה להינשא לגבריאלה; מרקוס ומראנו מתכננים לברוח מהכלא.
 • האמת הסמויה 34

  גבריאלה פוגשת את רוברטו ומבקשת ממנו לא לספר לדויד שהייתה עם קרלוס בבית שעל החוף; רוברטו מספר לדויד, ומוסיף פרטים שלא היו; רוברטו מציע לדויד להתנקם בגבריאלה ;סוסנה ומרקוס מגיעים שוב לבית השני של מריו חנובס ומגלים את המנהרה; דויד מציע לגבריאלה שיתחתנו מיד;היא מסכימה; שוטרים מגיעים לאלסה לברר אם היא ראתה את מרקוס; אלסה עוברת לגור עם חואן חוסה כי הם מפחדים ממרקוס.
 • האמת הסמויה 50

  לאונרדו מתכוון לחקור על מרתה סלדיבאר כדי לעזור לגבריאלה; לאונרדו מבקש מחולייטה לראות את התמונות מלוס אנג'לס; לאונרדו מעוניין לזהות בתמונות אם מדובר באותן הנעליים;אדולפו מספר לקרלוס שדויד אינו הבן של מריו; נודע לאדולפו שלאונרדו מעוניין בתמונות; הוא מפעיל את ברטה כדי שהיא תגנוב אותן מגבריאלה;אדולפו שולח את פליקס ואנשיו למצוא את רוברטו, הם מכים אותו ומוצאים אצלו את הטבעת של קרלוס.
 • האמת הסמויה 66

  מרקוס מנסה למכור את המכתב לאדולפו אבילה; דויד מסכים שברטה תחזור לגור בבית; הוא מנסה לברר פרטים על סוסנה ; קרלוס מספר ליולנדה מה קרה ביום שבו איסבל נפלה מגג המלון;דויד מספר לדון פאוסטו שהצליח לגרום לאדולפו אבילה לסיים את החוזה ושעליו לחתום על המסמכים בשם מריו חנובס; עורך דינו של אדולפו אבילה נפגש עם סוסנה ומנסה לקנות את המכתב;אדולפו אומר לפליקס להרוג את חואן חוסה.
 • האמת הסמויה 82

  לאונרדו פיידלה מגלה שרוברטו שתה את מיץ התפוחים שיועד לדון מריו, ועוצר את רמונה;אדגר מגלה שדון מריו חי ואדולפו אבילה שולח אותו למקום מסתור; ברטה מקשיבה לשיחה בין יולנדה לאדולפו ומגלה עוד על עסקיו המלוכלכים של אדולפו; היא פונה ליולנדה לעזרה; לאונרדו מגלה שאדגר הוא זה שניסה להרוג את דון מריו;אלחנדרה וחואן חוסה משלימים.
 • האמת הסמויה 98

  חואן חוסה, דויד, לאונרדו ופאוסטו מתכננים איך דויד יהרוג את חואן חוסה;המשימה מתבצעת ואדגר מעדכן את אדולפו אבילה שחואן חוסה מת; אדולפו אבילה דורש מאדגר להרוג את הילדים, אך אדגר לא עושה זאת ונותן להם לברוח;דויד מספר לגבריאלה שהוא ולאונרדו מתכננים משהו והיא מבינה שהוא לא בוגד בה; קרמלו וצ'יקלס מגיעים לבית של חואן חוסה.
 • האמת הסמויה 114

  ברטה מספרת ללואיס קרלוס הרננדס שיולנדה היא האדם שאדולפו הכי אוהב בעולם; לואיס קרלוס הרננדס מאיים על אדולפו; אלחנדרה מגלה שלואיס קרלוס הרננדס האמיתי השתחרר מהכלא ומודיעה לחואן חוסה, קרלוס ודויד;קרלוס מביא את יולנדה להתגורר במלון של חואן חוסה; אדולפו ודנטה שוב עובדים יחד ואדולפו הורג את לואיס קרלוס הרננדס;חואן חוסה וקרלוס מצלמים את דויד, המחופש ללואיס קרלוס הרננדס, כשהוא חוטף את יולנדה, ושולחים את התמונה לאדולפו.
 • האמת הסמויה 3

  פאוסטו מבין שהתגלה ומודיע לבנותיו שהוא מתכוון לעבור דירה; מריו מגיע לביתו של פאוסטו ומבקש ממנו שייתן לו לעזור לגבריאלה בכסף, כי היא בעצם בתו; הרופא מודיע למריו שיש לו גידול במוח ושנשאר לו זמן מועט לחיות; גברת פיידאד, אמו של חואן חוסה, עוברת לגור עם אלסה; היא רוצה לעזור לה ויוצאת למסור בגדים לקונה; האוטובוס שהיא נוסעת בו מעורב בתאונה קשה; רוברטו לוחץ על אלחנדרה להתחתן אתו, אבל היא מעדיפה לדחות את ההחלטה, ומתרגזת עליו.
 • האמת הסמויה 19

  דויד יושב במועדון עם דודניותיו ומתגרה בגבריאלה וגם מפגיש מחדש בין רוברטו לאלחנדרה מול חולייטה; קרלוס מתעמת אתו וחובט בו; פאוסטו מספר ליולנדה שדויד הוא בנו המאומץ של מריו. רוברטו מציע הצעה גרועה לאלסה תמורת הבית לאחר שעניין בכך את אביו; חוסה לואיס מבולבל בנוגע לבית ולאוצר ומתחיל לעבוד בשוק, ושם הוא נתקל לראשונה בגבריאלה; חולייטה מציעה לגבריאלה לשקול לצאת עם קרלוס.
 • האמת הסמויה 35

  דויד לא בטוח לגבי קיום החתונה המפוברקת עם גבריאלה; רוברטו מנסה לשכנע אותו להמשיך בכך; גבריאלה מרגישה לא בנוח מהעובדה שהיא תתחתן ללא ידיעת אביה; אוקמפו מביא לאלחנדרה את מלוא סכום המקדמה במזומן, דבר שמפליא אותה מאוד; מריו ואדולפו מתעמתים, מריו אינו משיג דבר; מריו שומע הקלטה של מה שדויד זומם לעשות לגבריאלה ומחליט שעליו למנוע זאת ויהי מה.
 • האמת הסמויה 51

  חואן חוסה מזמין את אלחנדרה לסוויטה הנשיאותית במלון והם מתעלסים; ברטה מביאה לאדולפו את התמונות והוא שורף אותן;לאונרדו מגלה שמי שהואשם ברצח של מרתה היה סנטיאגו גוסמן, שהוא דון פאוסטו; רוברטו אומר לאדולפו שהוא בטוח שמריו חנובס נשרף בתאונה;רוברטו אומר לאדולפו שהוא מצא את האבן שבטבעתו בבית של המלצריות;ברטה נותנת את אחת התמונות של גבריאלה לקרלוס; גבריאלה מגלה שהתמונות נעלמו; דויד רואה במשרדו של קרלוס את התמונה של גבריאלה.
 • האמת הסמויה 67

  דויד מבקר את גבריאלה וחולייטה ומספר להן שאדולפו אבילה הסכים לסיים את החוזה; חואן חוסה מספר ללאונרדו על המטמון; דורה חוזרת לכפר שלה ומוצאת עבודה; חואן חוסה מנסה לברר פרטים על דורה במלון מיראדור; גבריאלה מגיעה למלון של חואן חוסה ומתחילה לעבוד שם; סוסנה מוכרת את המכתב לעורך הדין גרניקה; חואן חוסה, לאונרדו וגבריאלה נוסעים לביתו של חואן חוסה, ופליקס וצ'נגו עוקבים אחריהם כדי להרוג את חואן חוסה ופוגעים בדויד.
 • האמת הסמויה 83

  סאידה נפגשת עם חואן חוסה ומציעה לו שיהיו שותפים; סאידה ואדולפו מתכננים להפליל את חואן חוסה ברצח של גרניקה; אדולפו מספר לדנטה סבייה שהוא רצח את גרניקה והשניים מתכננים להשתמש במרכז בפוארטו ויארטה כדי להבריח פריטים ארכאולוגיים יקרים; קרמלו וצ'יקלס מראים ללימון את המכתב שמצאו במלון בפוארטו ויארטה; לאונרדו מוצא את אבני החן שהוברחו בביתה של סוסנה.
 • האמת הסמויה 99

  צ'יקלס וקרמלו מגיעים לבית של חואן חוסה עם יולנדה ומספרים מה עבר עליהם; קרמלו מעדיפה לגור בבית של חואן חוסה; חואן חוסה מציע לאלחנדרה להתחתן איתו והיא רוצה לאמץ את קרמלו; אדגר מאושפז בבית חולים, שם הוא רואה את סוסנה, שהתעוררה מהתרדמת, וביחד הם בורחים מאדולפו; סוסנה מגלה כי המשטרה פשטה על הדירה ולקחה את הכסף ואבני החן;סוסנה מספרת לאדגר את הסיפור על הנעליים ואבני החן.
 • האמת הסמויה 115

  אדלפו מסלק את ברטה מהבית והיא חוזרת לקרלוס; קרלוס בוגד במינה ; אדולפו מגלה שחואן חוסה, דויד וקרלוס קשורים לחטיפה של יולנדה ומציב תצפית על בתיהם; אדגר וולנטין חוטפים את גבריאלה וחולייטה.
 • האמת הסמויה 4

  אלסה מחפשת אחר גברת פיידאד שלא שבה הביתה, ומגלה שהיא נהרגה בתאונת הדרכים; אלחנדרה גם היא נפצעה בתאונה, דויד מטפל בה והם הולכים ומתיידדים; יולנדה חושדת שגבריאלה היא בתה של מרתה, שמתה לפני שנים ושסנטיאגו הופלל במותה; פליקס מדווח לאדולפו שעל מחסן הסחורות המוברחות הייתה פשיטה של המשטרה; אדולפו אומר לו שהגיע הזמן שיחסלו את שותפם מריו, כדי שכל הרכוש המשותף יעבור לידיו לפי החוזה; דויד מזמין את גבריאלה לאכול אתו, אך היא חושבת שהוא רוצה לנצל אותה ומתרגזת עליו.
 • האמת הסמויה 20

  מריו מזכיר לרוברטו את הרצח של החדרנית, שרוברטו וקרלוס ביצעו, והוביל למאסרו של חואן חוסה; גבריאלה לא מוכנה לכל קשר עם דויד וקרלוס מציע לה לצאת אתו; דויד מבהיר לברטה שלעולם לא יהיה ביניהם קשר רציני ומתברר שהיא יודעת שהוא מאומץ; אלסה משכנעת את חואן חוסה למכור את הבית; קרלוס מגיע לבית וחואן חוסה מגלה את שמו; הוא האדם שגרם למאסרו, יחד עם אביו; הוא מסרב למכור לו את הבית ומתפתח עימות.
 • האמת הסמויה 36

  גבריאלה ודויד מתחתנים; דויד סבור שהחתונה מפוברקת ; גבריאלה מגלה שהחתונה הייתה מתיחה; מאוחר יותר שניהם מגלים שלחתונה יש תוקף חוקי; מריו מאלץ את דויד לקיים את חובתו כבעל; ברטה רותחת מזעם; חואן חוסה עושה עסקים עם מריו באמצעות לימון; רוברטו מגלה שתוכניתו לא הצליחה.
 • האמת הסמויה 52

  דויד מתקוטט עם קרלוס בגלל התמונה של גבריאלה;הוא לא מאמין לגבריאלה ורוצה להתגרש; מאוריסיו מלווה את אלסה לבקר את אחיה בכלא;לאונרדו מגיע לעצור את יולנדה ריי על קניית אבני חן גנובות; חואן חוסה מספר לגבריאלה שהיה בכלא על לא עוול בכפו; סוסאנה מתקבלת לעבודה בבית של משפחת חנובס;אדולפו אומר לגבריאלה שלדויד אין שום זכויות בחברה כי הוא אפילו לא הבן של מריו.
 • האמת הסמויה 68

  דויד מובהל לבית החולים, מצבו קשה והוא בתרדמת;עורך הדין גרניקה סוחט את חואן חוסה ויקטוריה תמורת המכתב של דורה; קרלוס חושד שאביו מעורב בניסיון ההתנקשות בחואן חוסה; אדולפו מגיע לבית החולים וחואן חוסה מאשים אותו;פאוסטו מתמרן בין תפקידו כדון מריו לתפקידו כפאוסטו; בתו של לאונרדו מגיעה וחולייטה מתנדבת להשגיח עליה כדי שלאונרדו ינוח; לאונרדו ורמון חוקרים כדי למצוא הוכחה מי עומד מאחורי ניסיון ההתנקשות.
 • האמת הסמויה 84

  ולנטין, העוזר של גרניקה, מגלה כי הוא גנב את הכספת עם הכסף והמפה של דנטה, אך לא היה בה מכתב;אדולפו מבקש מסאידה להכניס את דנטה לעסקה של המרכז התיירותי בפוארטו ויארטה; דויד נעמד על רגליו; אדולפו אבילה מסלק את גבריאלה וחואן חוסה מהמשרד של נשיא רשת קמפוריאל ומודיע להם שהוא תופס את נשיאות החברה, במקום דון מריו ודויד; דון פאוסטו הולך עם אבלרדו ולאונרדו פיידלה למשרדי החברה כדי להשיב לידיהם את נשיאות החברה.
 • האמת הסמויה 100

  אדולפו אבילה ודנטה מתכננים להפליל את אלסה בהברחת תכשיטים כדי להסיט את תשומת הלב של המשטרה מהעסקים שלהם; דון מריו מספר לאלחנדרה שאדולפו אבילה רצח את מרתה סלדיבאר;אדגר מספר לאדולפו שיולנדה והילדים ברחו כשהוא הותקף על ידי בריונים אך הוא לא מאמין לו ומאיים להרוג אותו;אדגר מספר לאדולפו שהוא יודע היכן אבני החן והתמונה של גבריאלה.
 • האמת הסמויה 116

  פאוסטו מגלה ליולנדה שדון מריו מת בתאונה בווראקרוס והוא התחזה לו, והיא מספרת לקרלוס; ולנטין חוטף את אלחנדרה ומוסר אותה לאדולפו אבילה; אדולפו אבילה ודנטה מחזיקים את גבריאלה, חולייטה ואלחנדרה החטופות;דויד, לאונרדו וחואן חוסה מגלים שהנשים נחטפו;אדולפו תופס את קרלוס וברטה ביחד;יולנדה מגלה שקרלוס גרם לאדולפו לחשוב שהיא נחטפה וחוזרת לביתה;צ'יקלס אומר לחואן חוסה שהוא יודע היכן הנשים נמצאות.
 • האמת הסמויה 5

  מריו רוצה להכיר את בתו גבריאלה ושולח את אבלרדו לבית של פאוסטו אגיין; אבלרדו מודיע למריו שהיא עובדת במועדון סחיטריו; הוא מגיע לשם ורואה אותה; יולנדה מזהה את גבריאלה ומנסה להתחבר איתה; היא מגיעה לבית של פאוסטו וגם הוא מזהה אותה; פאוסטו מבקש מבנותיו לעבור לעיר אחרת וגבריאלה מודיעה בעבודה שהיא עוזבת בסוף החודש; דויד מנסה לשכנע אותה לא לעזוב.
 • האמת הסמויה 21

  קרלוס תופס את דויד ואת גבריאלה מתנשקים וזה מעורר את חמתו; קצו של מריו מתקרב והוא מספר לאלחנדרה על מחלתו ומדוע עליו למנות לעצמו מתחזה לאחר מותו; אדולפו מציע לרוברטו להרוג מישהו תמורת חמשת אלפים פזות.
 • האמת הסמויה 37

  קרלוס ואדולפו נרעשים מהעובדה שגבריאלה התחתנה, ועוד עם דויד; חואן חוסה מתקרב לאלחנדרה ומצליח גם להגיע אל ביתו של מריו; דויד מסרב להאמין לסיפורה של גבריאלה ומודיע לאביו שהוא רוצה לבטל את הנישואים;אלסה מתוודה בפני אסונסיון על אהבתה לחואן חוסה;אדולפו מבקש מיולנדה להתקרב אל גבריאלה כדי לנסות להוציא מידע על היהלומים.
 • האמת הסמויה 53

  דויד מתעקש להתגרש מגבריאלה לאחר שגילה את התמונה במשרדו של קרלוס; חקירותיו של לאונרדו מצביעות על הקשר בין פאוסטו, יולנדה ריי ומרתה סלדיבאר; גם גבריאלה מתחילה לחשוד באביה; יולנדה נעצרת בחשד שקנתה תכשיטים גנובים; פאוסטו נאלץ לחזור לתפקידו של מריו, על מנת למנוע מאדולפו לספר את האמת לדויד.
 • האמת הסמויה 69

  סוסנה עוזבת את בית חנובס וסוחטת את אדולפו תמורת הנעליים והתמונה; יולנדה מגלה שאדולפו אחראי לניסיון ההתנקשות; דון מריו (פאוסטו) אומר לאדולפו שיש לו ראיה שהוא רצח את מרתה ודורש ממנו לבטל את החוזה; ברטה מודיעה לדון מריו שהיא עוזבת את הבית ואדולפו מזמין אותה לעבור לגור בביתו; חואן חוסה מחליט להשקיע בפרויקט של עורך הדין גרניקה והארכיטקט מאוריסיו;דורה קוראת בעיתון שדויד נפצע; מצבו של דויד מידרדר.
 • האמת הסמויה 85

  דויד, אבלרדו ודון פאוסטו מגלים שברטה גילתה לאדולפו אבילה שלדון מריו יש גידול במוח; דורה עוזבת שוב ואף אחד לא יודע לאן; גבריאלה תופסת את חואן חוסה מתנשק עם סאידה ומספרת על כך לדויד; חואן חוסה מגלה שצ'יקלס גנב את המכתב של גרניקה בפוארטו ויארטה; אסונסיון מבקש מאלסה שקרמלו תחזור לגור אתו; קרלוס מנסה לברר מדוע אביו לקח לו את הטבעת; אדולפו ודנטה מתכננים להביא את חואן חוסה לפשיטת רגל.
 • האמת הסמויה 101

  אלחנדרה וחואן חוסה מתחתנים,ואדולפו מפריע באמצע החתונה; לאונדרו, דויד ופאוסטו מבינים שאדולפו אבילה מחזיק בטבעת אחת מזויפת;המשטרה מוצאת יהלומים מוברחים בביתה של אלסה ועוצרת אותה; יוליסס מגלה שאדגר הפליל את אלסה; אדולפו סוחט את חואן חוסה שיביא לו את המכתב ובתמורה הוא יגלה לו מי האשם האמיתי בהברחת התכשיטים שאלסה חשודה בה; אדולפו מציע נישואין לברטה.
 • האמת הסמויה 117

  חואן חוסה מאתר את המקום שבו הוחזקו הנשים אך מוצא שם רק את הנעליים של גבריאלה עם אבני החן; אדולפו חוטף את קרלוס;ברטה חוזרת לבית של דויד ומתנצלת בפני כולם; יולנדה עוזרת לאדולפו להימלט ומגלה לו שדון מריו מת ופאוסטו התחזה לו; מאוריסיו נפרד מאלסה; אדולפו ודנטה בורחים לבית בחוף באמצעות המסוק של גרניקה.
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully