פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   ויוה
   • קשר דם: פרק 221 ואחרון

    פרק אחרון! דיאגו, חוליה ומרטינה מחזיקים את מאוריסיו בתוך המעבדה. אנדרס מצליח לחדור לשם, ומאוריסיו מספר את סיפור חייו ואת סיפור החיסון. מאוריסיו משחרר את אנדרס, לא לפני שהוא מבקש ממנו להפעיל את כפתור ההשמדה של המעבדה. אלפרדו מספיק לספר למאוריסיו שהוא מצא את החיסון שתמיד חיפש. חוליה, מרטינה ואלפרדו מספיקים לצאת החוצה, בעוד מאוריסיו ודיאגו נשארים בפנים. מאוריסיו טורף את כל החומר שאלפרדו הכין ומתפוצץ בתוך המעבדה. לאחר מכן מתרחש פיצוץ נוסף... מרטינה נשארת עם התינוק שלה ועם לאנדרו. אלדיה נוסעת אל בעלה. חוליה לוקחת את קרולינה ומשתקעת בפריז. חוליה מקבלת הודעה על בחור צעיר שבא לביקור ומגלה שזהו דיאגו שחוזר אליה בשם אחר. סוף!!!

   • קשר דם: פרק 189

    מאוריסיו מגיע לביה"ח וכמעט תופס את דיאגו בחדרה של מרטינה. דיאגו וחוליה עוברים להסתתר אצל גלוריה. זו לא ממש מרוצה מהאורחים. מאוריסיו מסכים להיפגש עם דיאגו ולהפתעת כולם דיאגו מגיע עם צבא ועם בבי, עוזרו האישי של סנטורו שנחשב למת. דובל נאלץ להסכים לתנאים של דייגו. דובל מבין שהגיע רגע האמת עם אלפרדו.

   • קשר דם: פרק 160

    סנטיאגו עושה לרוסריו סצנה במסעדה ומחליט לבטל את החתונה ולהעיף אותה מהמשרד. הוא מתנחם בחיקה של מריה. דיאגו וחוליה ממשיכים להתראות בסתר. אלפרדו עצבני מרוב להיטות במחקר החדש. אנדרס רואה את בייבי, ויחד עם מאוריסיו הם מתחקרים את דיאגו המופתע.

   • קשר דם: פרק 124

    ססר מעביר סמים בשביל אמא שלו. לאונרדה מנסה לגלות מה עובר על אנדרס ופונה ללופה ולונינה. דיאגו עוזב את מרטינה. דיאגו ממשיך לספר לחוליה על העסקים של מאוריסיו. הוא מכניס אותה לבית השכן.

   • קשר דם: פרק 91

    דיאגו משמיץ את מאוריסיו ודורש מחוליה לברוח מהחווה. חוליה מתרגזת ומחליטה לספר הכל למאוריסיו. דיאגו נבהל והוא מנסה למנוע ממנה לדבר. למזלו סנטורו הפריעה לחוליה והוא מצותת לשיחה בינה ובין מאוריסיו וחוליה. אלדיה מסכימה שריקרדו יחזור הביתה. לאונרדה עוברת לגור אצל אלפרדו. לוקרסיה מחזרת במרץ אחרי אלפרדו.

   • קשר דם: פרק 58

    מאוריסיו נוסע לאורוגוואי ומבקש מדיאגו שישמור על חוליה. דיאגו וחוליה נמצאים בבית של מאוריסיו בעת הפסקת חשמל. אחד מאנשי סנטורו מתפרץ הביתה ומאיים על חייה של חוליה.

   • קשר דם: פרק 27

    דיאגו מזמין את חוליה להיפגש איתו בערב, ומשהיא לא מגיעה לפגישה הוא הולך אליה הביתה. מרטינה משתחררת מבית החולים והולכת לגור עם גלוריה. מאוריסיו נותן לחוליה את טבעת האירוסין שלהם.

   • קשר דם: פרק 210

    מאוריסיו מציע לקרולינה לצאת לחופשה עם לאונרדה, אך היא מעדיפה לנסוע עם חוליה. לאונרדה מגיעה לשימוע אצל קלאודיה. ונינה מסכימה להיפרד מאנדרס. מאוריסיו תופס את חוליה מדברת בטלפון ומחרים לה אותו. מאוריסיו מקליט את חוליה המבקשת מדיאגו להיפגש איתה, וטומן לדיאגו מלכודת. דיאגו מגיע, מגלה את המלכודת, ומאוריסיו נחרד לראות את פרס קסטלר מופיע. סנטיאגו משכנע את מרטינה להילחם על לאנדרו .

   • קשר דם: פרק 151

    מאוריסיו שולח את דיאגו לבית הסוהר כדי לברר האם אצ'גואה הוא האיש שעומד מאחורי האיומים הטלפוניים. החברים והמשפחה דואגים כי הם לא יכולים ליצור איתו קשר. חוליה ופרצ'ו חושבים שהוא מוחזק בבית הסמוך ובבי מתכוון לחלץ אותו. כשדיאגו מתקשר התכנית מתבטלת. דיאגו מצליח להיכנס לתאו של אצ'גואה.

   • קשר דם: פרק 111

    מאוריסיו מזועזע מהווידוי המלא של לאונרדה, ואנדרס בורח בבכי. חוליה ודיאגו שופכים את ליבם ביאכטה, אך היא איתנה בדעתה להינשא למאוריסיו. מאוריסיו מגלה לשותפו השלישי שהמעבדה הועברה למרתף. מרטינה בטוחה שהיאכטה נועדה לה, והיא נתקפת היסטריה כשהיא מגלה את האמת.

   • קשר דם: פרק 79

    מרטינה מציגה את עצמה בפני חוליה כגלוריה. חוליה חושבת שדיאגו חזר לחברתו הקודמת. מריה מבקשת מרוסריו להשפיע על סנטיאגו כדי שיחזור אליה, והיא לא יודעת שרוסריו עושה את ההיפך. מאוריסיו לחוץ כי אלפרדו לא מתרכז בעבודתו. קרולינה מבקרת אצל מרטינה. המשטרה מגיעה לביתו של מאוריסיו עם צו חיפוש.

   • קשר דם: פרק 47

    פאקו מגיע למקום העבודה של רוסריו ומוצא אותה מתעלסת עם סנטיאגו. מרטינה פונה לאדלה לייעוץ ומגלה שאדלה בהריון. אלדיה חוזרת הביתה וזוכה לקבלת פנים חמה. מאוריסיו רוצה להחתים את דיאגו על חוזה עבודה. במסגרת חיפושיו אחרי דיאגו, פאקו מגיע לחוות דובל ונתקל שם באנדרס ובאנשי הבטחון.

   • קשר דם: פרק 20

    מרטינה מנסה להתחבר לגלוריה, אמה, אך זו עסוקה כרגיל. ברוב ייאושה היא לוקחת אקדח ומנסה להרוג את מאוריסיו, אך דיאגו מציל את חייו ברגע האחרון. לופה לא מחבב את מאוריסיו. לופה נפגש לבסוף עם אביו. פאקו מתוודה בפני רוסריו שבגד בה, לאחר שהיא שוב שוכבת עם סנטיאגו.

   • קשר דם: פרק 200

    ברוסונה נשבר ומגלה להם מה קרה ביום התאונה של ניקו. דיאגו ובייבי נכנסים לביתו של פרגה ומוצאים את התיק הרפואי של ניקו. קלאודיה אוסרת את פרגה, את ברוסונה ואת צ'ולו בעילות שונות. דיאגו מבשר למרטינה שהסבל שלה עומד להסתיים, שבקרוב הצדק ייצא לאור ומאוריסיו דובל ייפול.

   • קשר דם: פרק 134

    לוקרסיה מאיימת על דיאגו שאם לא ישלם לה היא תראה למאוריסיו את התמונות שלו ושל חוליה. ד"ר קסדה מספר למרטינה שליליאנה ומאוריסיו נבדקו כיוון שליליאנה לא הצליחה להיכנס להריון. סנטיאגו משיג ממאוריסיו את הטיפול בזכיינים של דובל. אמיליו חוטף את דיאגו.

   • קשר דם: פרק 106

    מאוריסיו יוצא לבלות עם דיאגו וכשהוא חש ברע, הם חוזרים לביתו של דיאגו. דיאגו תוהה בקשר לבריאותו של מאוריסיו. לאונרדה מודיעה ללופה שהיא יודעת על הנטייה המינית שלו ושהיא תעזור לו להתגבר עליה.

   • קשר דם: פרק 67

    דיאגו וחוליה רואים את מאוריסיו ואנדרס יוצאים מבית השכן. חוליה מגלה שטף דם רציני בזרועו של מאוריסיו. ריקרדו זוכה בזוג כרטיסי טיסה לברצלונה בחידון הרדיו של אלדוסורו. אלדיה מסרבת לצאת איתו לטיול. כריסטינה מוסרת לריקרדו מכתבים שפמפה כתבה אך לא העזה לשלוח לו. אווה סנטורו באה לביקור בחווה וחומדת את דיאגו בצורה גלויה.

   • קשר דם: פרק 37

    מאוריסיו מזמין את דיאגו למסיבת האירוסין שלו. חוליה מסתתרת מפני דיאגו וכשהם נפגשים לבסוף הם נפרדים סופית. לופה נדלק על אנדרס ומרכל על כך עם ונינה. אמה של מרטינה מציעה לה לעזוב את העיר, אך מרטינה חושבת לנסוע לדרום עם דיאגו וסבו.

   • קשר דם: פרק 7

    דיאגו מכיר למרטינה את משפחתו. חוליה מתעלמת מכל שיחות הטלפון שהיא מקבלת ממאוריסיו. מאוריסיו מאתר אותה דרך בתו וחוליה מבקשת ממנו לסיים את הקשר.

   • קשר דם: פרק 220

    אנדרס יורה בבייבי. דיאגו מצליח להיחלץ עם מרטינה, חוליה והתינוק והם מסתגרים בבית הסמוך. מאוריסיו מנסה לחדור לבית הסמוך, אך לא מצליח. דיאגו לוקח אותו כבן ערובה. קרולינה מגיעה לשופטת ורוצה לספר את האמת, שמאוריסיו הרג את אמא שלה.

   • קשר דם: פרק 188

    מרטינה נסערת מהידיעה שקיבלה והיא נוסעת לחפש את דובל. כשהיא חוזרת הביתה, היא חשה ברע ומובהלת לבית החולים. דובל בטוח שדיאגו מחזיק בחוליה כבת ערובה ומציית לדרישותיו. ונינה מגלה את הקשר המיני בין לאונרדה ואנדרס ועוזבת את החווה בתחושת גועל. אניבל מכנס חבורת קשישים מראשי הפשע המאורגן בעבר כדי שיעזרו לדייגו במלחמתו נגד דובל. מרטינה מבינה שבעצם כולם ניסו להגן עליה.

   • קשר דם: פרק 159

    בייבי כמעט מחסל את מאוריסיו, ובתוך כך מסכן את דיאגו וחוליה. אלפרדו משוכנע שהמחקר עומד לשנות את העולם. במסיבת רווקים של סנטיאגו הוא לא מתפתה לנערת ליווי, אך הוא מגלה את רוסריו יושבת במסעדה מפוארת בשולחן זוגי .

   • קשר דם: פרק 123

    דיאגו מספר לחוליה שמאוריסיו סוחר בדם ושהוא זה שהרג את אווה סנטורו אחרי שהרעילה את האוכל ביום החתונה. הוא מספר לה שהמחקר של אביה הוא מהותי לתכנית של מאוריסיו ושכולם מעורבים בעסקים שלו. אנדרס מציע ללופה וונינה להיות ביחד עד שהוא יגלה מה הוא רוצה באמת. הם דוחים את הרעיון שלו. מאוריסיו מבקש מאנדרס לוודא שבני משפחת מורנו לא יידעו שפאקו מת. הוא שולח דוא"ל בשמו לפרצ'ו.

   • קשר דם: פרק 90

    ריקרדו חוזר ואלדיה מגרשת אותו מהבית. הוא נאלץ לישון אצל פרצ'ו במועדון. אנדרס נשאר לישון אצל לופה. הרנן מודיע לונינה שהוא נשאר עם אדלה בכפר והיא באה לבכות לחוליה. לאונרדה מפרשת לא נכון את הביקור ומתנפלת עליה. לאו עוזבת את החווה בדרמטיות. דיאגו מלווה את ונינה הביתה ופוגש שם את חוליה. הוא מנסה להזהיר אותה מפניו של מאוריסיו.

   • קשר דם: פרק 57

    בארוחת הערב אצל מאוריסיו, חוליה מבינה שאבא של דיאגו קולט מה קורה ביניהם. חוליה מספרת לאחיה שאביהם יוצא עם אדלה. מרטינה רוצה להיפרד מדיאגו כי היא מקנאה בחוליה.

   • קשר דם: פרק 25

    חוליה מצליחה לתאם פגישה עם בסטיירו שהגיע מספרד, ומאוריסיו מאד מרוצה. דיאגו מספר לגלוריה שמרטינה ניסתה להרוג אדם ועכשיו גלוריה שותפה לסוד של בתה.

   • קשר דם: פרק 209

    אנדרס מספר לונינה שהוא הרג את סבא שלו. ונינה מצליחה להבין אותו ואת לאונרדה. קרולינה נזכרת בתאונה. היא מספרת למאוריסיו שהיא ראתה אותו. דיאגו מספר לחוליה שרוסריו היא המאהבת של מאוריסיו. לאונרדו יוצא לנסיעת עסקים. קלאודיה משתכנעת שדיאגו לא הוזה. סנטיאגו מבקש מרוסריו לבוא בתואנת שווא. היא מגיעה ודיאגו מנסה לדבר אל ליבה, אך ללא הועיל. אירנה עוזבת את ססר.

   • קשר דם: פרק 147

    פול מודיע שהוא בחוץ. גם פרס קסטלר מחזק זאת ומציע לקחת לידיו את ההפצה של הסחורה. אנדרס חושד בפונסה וכמעט הורג אותו במכות. דיאגו מתערב ומציל אותו. רוסריו חולמת על חתונה mמפוארת בכנסייה וסנטיאגו מנפץ את חלומה כשהוא מגלה לה שהוא יהודי. דיאגו רוצה לגלות מי הבוגד.

   • קשר דם: פרק 110

    ססר חוזר לשכונה ועוזר לאמו למכור סמים. ונינה מבקרת את אנדרס והוא נשבע לה שהוא לא הומו. חוליה רומזת למאוריסיו על גילוי עריות ביחסים בין אנדרס ולאונרדה. רוסריו שוב שוכבת עם מאוריסיו. דיאגו מנסה לשכנע את חוליה לברוח איתו מארגנטינה על יאכטה.

   • קשר דם: פרק 78

    מאוריסיו מתכנן להעסיק את דיאגו בעסק המפוקפק שלו. אנדרס מספר ללאונרדה על ונינה, מה שמאד מעציב אותה. לופה עובר לגור בביתו של אלפרדו. מרטינה ממשיכה לחפש פרטים על התאונה של בנה. חוליה מגיעה לביתו של דיאגו ושם נודע לה שהחברה שלו היא מרטינה. מאוריסיו מגיע גם כן כדי לפגוש את סנטיאגו.

   • קשר דם: פרק 45

    מאוריסיו מלווה לדיאגו את הכסף בשביל הצנתור היקר של אמו. כשדיאגו מנסה לברר איך להחזיר לדובל את הכסף, מאוריסיו מציע לו עבודה. חוליה שומעת ומבקשת מדיאגו לסרב להצעתו של מאוריסיו. הכסף שנאסף מהשכנים לטובת הניתוח נגנב מהבית.

   • קשר דם: פרק 15

    מאוריסיו נתקל ברחוב במרטינה והיא מאבדת את העשתונות, אך דיאגו מרגיע אותה והם מתנשקים. במקביל, מאוריסיו חושב על מרטינה ומתפייס סופית עם חוליה.

   • קשר דם: פרק 198

    מאוריסיו מספר ללופה על חוליה ודיאגו. ססר מתחיל עם אירנה והיא מודיעה לריקרדו שלא תוכל להמשיך ללמד אותו. חוליה חוזרת לחווה ומעמידה פנים שהיא בטראומה. מאוריסיו מזמין פסיכיאטר שבודק את חוליה ומאבחן את מחלתה. ג'וני חוזר לאינס. דיאגו מרגיע את אלדיה, ואוסר עליה לספר שהם דיברו. רוסריו נפגשת שוב עם מאוריסיו.

   • קשר דם: פרק 133

    בבי מופיע בביתו של דיאגו ודורש ממנו לעזור לו לשדוד משלוח של דובל. מרטינה וחוליה מוצאות את חפציה של ליליאנה שמאוריסיו קבר בפארק. אמה של מרינה מופיעה ומבקשת ממנה לשוב לרוסריו. ריקרדו רואה את סוניה וססר מוכרים סמים ברחוב. אלפרדו כועס כשפרס קסטלר מופיע במסיבה שלו.

   • קשר דם: פרק 100

    מלגר לא מספיק לרשום את הפטנט של החומר המשמר. בבי רואה אותו עם מאוריסיו ועם אנדרס, הוא מספר לסנטורו, שמבינה שמסתירים ממנה אינפורמציה והיא מחליטה להרוג את מלגר. אנדרס נשאר צמוד למלגר על מנת לשמור עליו. לוקרסיה מבינה שהיא מסתכנת ומאוריסיו מצליח להשאיר אותה בתפקידה לאחר שהוא מבטיח להכפיל את משכורתה. סנטורו פגועה כי היא חושבת שדיאגו שיקר לה.

   • קשר דם: פרק 66

    סנטיאגו עובר לגור במשרד עקב המצב המתוח בבית. חוליה ולופה כופים על אלפרדו לבקר את אינס ששרויה בדכאון, והיא מתמוטטת בזרועותיו. מאוריסיו רוצה להיפטר ממנה כי היא מסיחה את דעתו של אלפרדו, ולכן הוא מזמין אותה לגור אצלו. אווה דורשת להיפגש עם מאוריסיו. בצאתו, חוליה ודיאגו רואים אותו, למרות שהיה אמור להיות בהולנד.

   • קשר דם: פרק 36

    חואן מתבייש בבנו המסומם, והוא אובד עצות. ססר מעליב את אלדיה וכן מנסה לסחוט ממנה כסף. מאוריסיו משכנע את דיאגו לבוא למסיבה וכמו כן לעבוד אצלו. עורך הדין של גלוריה מסביר למרטינה שלפי העדויות מאוריסיו אינו אשם במות בנה. דיאגו משכנע את פרצ'ו לבוא איתו למסיבה ויחד הם בוחרים ציור של פרצ'ו כמתנה לזוג הצעיר. מאוריסיו עורך היכרות בין חוליה לדיאגו.

   • קשר דם: פרק 11

    חוליה מתרגשת מהפגישה המחודשת עם מאוריסיו ומבטיחה לו שאין לה אף אחד אחר. דיאגו מקשיב לה מאחורי הדלת. ונינה מפתיעה את חוליה עם דיאגו וחוליה מגרשת אותו. אלפרדו מכין רשימת ציוד למעבדת המחקר ומאוריסיו מבטיח לקנות את כל מה שנחוץ. פמפה מארחת את מרטינה בביתה ולמחרת בבוקר מרטינה מסכימה לחזור לטיפול הפסיכולוגי. חוליה מפתיעה בביקור את דיאגו ומרטינה.

   • קשר דם: פרק 219

    דיאגו מגיע לחווה כדי לחלץ את חוליה ואת מרטינה, הוא משאיר מאחוריו מכתב. לטיגו מנסה לשכנע את גלוריה להצטרף אליו. מאוריסיו מכריח את מרגריטה להצהיר שלא היה לו כל קשר לתאונה. מאוריסיו כולא את חוליה ומפקיד את פונסה עליה, אך היא משתחררת ובאה לעזרת מרטינה ודיאגו. בייבי מגיע לחווה ויוצא לעזרתם.

   • קשר דם: פרק 187

    אינס נחרדת מכל מה שמספרים לה על מאוריסיו ובדיוק דובל מגיע לביקור. דיאגו וחוליה מסתתרים בשירותים. אלפרדו כמעט וחושף את הזוג הנמלט. לאונרדה מנסה לסלק את ונינה מביתו של אנדרס, היא מבקשת מפונסה להרוג את ונינה אך הוא מסרב. ססר פוגש את אירנה המורה לאנגלית. מרטינה לוחצת על גלוריה לגלות לה מה היא מסתירה מפניה. גלוריה נשברת ומגלה לבתה שדובל אשם במותו של ניקו.

   • קשר דם: פרק 158

    חוליה חוזרת לחווה אך מאוריסיו נמנע מקשר מיני בשל מחלתו. גלוריה מגיעה לברוסי, שקשור לתאונה של ניקו. בייבי מתעצבן מחוסר המעש של החבורה, ולאחר שפרצ'ו מודיע לו לא להגיע לבר ללא התרעה, הוא מחליט לצאת לחסל לבדו את מאוריסיו.

   • קשר דם: פרק 120

    ונינה ולופה מגרשים את אנדרס בבושת פנים כשהם מבינים שהוא שכב עם שניהם במקביל. חוליה לא מפסיקה לריב עם מרטינה. אניבל מבינה שהיא לא תוכל לגור ביחד עם גלוריה. מאוריסיו מכריח את לוקרסיה לחזור לאלפרדו. רוסריו וסנטיאגו מודיעים להוריה על תכניותיהם המשותפות. חוליה חושדת שבעלה בוגד בה. דיאגו עוזר לה לעקוב אחרי מאוריסיו ושניהם מופתעים לגלות שהוא בוגד בה עם רוסריו.

   • קשר דם: פרק 89

    דיאגו מגלה שבית השכן הפך לבית מגורים לכל דבר. חוליה בטוחה שהוא מטורף ומתלוננת עליו באוזני מאוריסיו. מאוריסיו מחליט לא לגלות לדיאגו על העברת המעבדות, כדי שלא יילחץ בידי אווה. ריקרדו מצליח לבקש סליחה מאלדיה. דיאגו נאלץ לבקר את אווה, וזו כופה עליו לשתות משקה אקזוטי מעורר תשוקה.

   • קשר דם: פרק 56

    דיאגו וחוליה מצליחים להגיע לנורטון והוא מסכים להיפגש עם מאוריסיו, שבא כדי להציע לו עסקה עדינה. מאוריסיו מזמין את הוריו של דיאגו לארוחת ערב. דיאגו רוצה לגלות לדובל על הקשר שלו עם מרטינה.

   • קשר דם: פרק 23

    ליאונרדה מנסה להרגיע את אנדרס לאחר שהרג את אקוסטה. גלוריה, אמה של מרטינה, מבקרת את בתה במרפאה. רוסריו מגיעה לחנות הבגדים ומקללת את דניאלה בקולי קולות. דיאגו מנסה להסביר לפרצ'ו ולפקו על השינוי שמתחולל בחייו. מאוריסיו מגיע לחנות ומציע לדיאגו המחאה כאות תודה על שהציל את חייו.

   • קשר דם: פרק 208

    רוסריו עוברת לגור בבית של לאונרדה. דיאגו מגיע לבית של מרטינה אחרי שברח מדובל. לאונרדו מאבד את הסבלנות ומתעמת עם מרטינה בקשר לדיאגו. דיאגו אוכל את השורש שאלפרדו המליץ עליו. חוליה מבינה מאלפרדו שהוא בחר לעמוד לצידו של מאוריסיו. ונינה מחליטה להישאר עם אנדרס למרות הכל. קלאודיה חוזרת לשתות. אינס נותנת לחוליה בהיחבא טלפון סלולרי.

   • קשר דם: פרק 146

    פול מסרב לעשות עסקים עם דובל והוא מתחיל להתייאש. ראול מציע למאוריסיו לצאת לחופשה ולהשאיר את העסק בידו לזמן מה. אנדרס משוכנע שפונסה אחראי על התקרית שאירעה בבית דובל ומחסל אותו. רוסריו מודאגת בגלל התדמית שהיא משדרת.

   • קשר דם: פרק 109

    לוקרסיה ממשיכה להציק לאלפרדו והוא מגרש אותה בגסות. לופה מגלה לונינה, כבדרך אגב, שיש לו רומן עם אנדרס. חוליה מתוודה בפני דיאגו שיחסיו עם מרטינה מפריעים לה. רוסריו מפתה את מאוריסיו להגיע למועדון, ובדרך חזרה מגלה לו שהיא המתקשרת האלמונית ושוכבת איתו.

   • קשר דם: פרק 77

    דיאגו נפרד מחוליה. סנטיאגו פותח בהליכי גירושים ממריה. מרטינה חוקרת את מות בנה. ונינה מוצאת חן בעיני אנדרס.

   • קשר דם: פרק 44

    מאוריסיו לא שש לבקשתו של דיאגו לעזור כספית לאלדיה. תושבי השכונה אוספים תרומות לניתוח. חוליה ודיאגו נפגשים ושוב ניצת ביניהם משהו. לופה משתכר ומביא הביתה חבר ומיד מצטער על כך. אניבל מגלה שפמפה בוגדת בו עם ריקרדו. דיאגו מאשר את הניתוח של אמו,בחוסר ברירה ומגלה, ברגע האחרון, שמאוריסיו יושב ליד מיטת אמו.