בית הקטיפה פרומו (ויוה)

בית הקטיפה

מדריד, סוף שנות ה-50 של המאה הקודמת. כל העיר נרגשת לקראת השקת הקולקציה החדשה של בית האופנה היוקרתי "ולווט", ואלברטו, היורש העתידי של בית האופנה, חוזר לשם כך לספרד לאחר שהות ארוכה בלונדון. אביו מבקש ממנו שייקח לידיו את מושכות הניהול של "ולווט", אך את אלברטו מעניין רק דבר אחד - לראות שוב את אנה, אהובת ילדותו. אנה היא תופרת פשוטה שגדלה בבית האופנה, והיא משתוקקת לראות את אלברטו, לאחר שהורחקה ממנו בנערותה מכיוון שהוריו לא רצו שיתאהב בנערה ענייה.

אלברטו ואנה נפגשים שוב בהשקת הקולקציה והאהבה ביניהם ניצתת מחדש בעוצמה כאילו נפרדו רק אתמול. עד מהרה, הם מחליטים להינשא, למרות התנגדותם הנחרצת של הוריו של אלברטו. אלברטו ואנה בורחים יחד אך מאורע טראגי משנה את חייהם מן הקצה אל הקצה...

"בית הקטיפה" היא סדרת דרמה משובחת, שזכתה להצלחה גדולה כששודרה בספרד, עם ממוצע של 4.8 מיליון צופים לפרק (!). בסדרה מככבים פאולה אצ'ברייה ומיגל אנחל סילבסטרה, אחד הכוכבים הגדולים בספרד היום. סילבסטרה כיכב בסדרות נטפליקס הפופולאריות "נרקוס" ו-"Sense8", וחדי העין אף יזהו אותו כגבר חלומותיה של ג'ניפר לופז בקליפ ללהיט "El Anillo".

החל מ- 10.10.19
מדי ערב ב-21:40. ש.ח.- 09:40, 15:40. 5 פרקים ברצף - שבת ב-12:10
91 פרקים, ספרד, 2014-2016

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully