ויוה

הזדמנות שנייה

לוזיה גרה באי הטרופי בויפורה ומגדלת את ילדיה הקטנים לבדה. היא מתאהבת בבטו פלקאו, כוכב עבר שזוכה לתהילה מחודשת לאחר שנחשב כמת בהתרסקות מטוס. חברתו לשעבר קרולה ואחיו רמי משכנעים אותו להיעלם לתקופה כדי שיוכלו לגרוף רווחים מהעניין המחודש בו, ובטו מחליט לשמוע לעצתם ולהסתתר בבויפורה תחת שם בדוי.

בטו שוכר חדר בביתה של לוזיה ועד מהרה מתפתח בין השניים רומן סוער אך קצר מועד. קרולה מגיעה לבויפורה ומחליטה לעשות הכול כדי לחזור לבטו, שהפך בינתיים מבחינתה למכרה זהב. בעזרת תככים ומרמה, היא גורמת ללוזיה לברוח מברזיל לאחר שהיא יולדת את בנו של בטו. קרולה משקרת ללוזיה ואומרת לה שבנה התינוק נולד מת ולוזיה עוזבת את הכול - ואת כולם - מאחור.
עשרים שנה חולפות ולוזיה חוזרת לברזיל כאריאלה, נחושה להתאחד עם ילדיה ולהשיב לעצמה את זהותה. היא גם פוגשת שוב בבטו, אהבת חייה, שאינו מאושר בחייו. בטו מחליט להילחם על הזדמנות שנייה עם לוזיה, אך, קרולה, כיום אשתו, לא תיתן לזה לקרות...

"הזדמנות שנייה" היא טלנובלה סוחפת מהיוצרים של הטלנובלה המצליחה "שדרות ברזיל". בסדרה מככבים ז'יובאנה אנטונלי ("האחד"), אמיליו דנטס ("הכוח לאהוב"), אדריאנה אסטבס ("שדרות ברזיל") וולדימיר ברישטה ("רוק סטאר").

החל מ- 19.9.19

מדי ערב ב-20:50. ש.ח.- 08:50, 14:50. 5 פרקים ברצף - שבת ב-20:30

130 פרקים, ברזיל, 2018

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully