ויוה

לאהוב עד מוות

לאון הוא איש עסקים מצליח ועשיר, שבגיל 60 מחליט להינשא ללוסיה הצעירה והיפהפייה. אבל חתונתם הופכת לטרגדיה נוראית כשבמהלכה לאון נרצח.
באותו הרגע בדיוק, שני גברים אחרים מתים גם הם: צ'ינו, רוצח מסוכן שמוצא להורג על הכיסא החשמלי בבית סוהר בטקסס, וברטרן, פרופסור שצונח מצוק עם מכוניתו. אין לשלושת הגברים דבר במשותף למעט מועד פטירתם והאירועים משחררים שרשרת מוזרה של גלגול נשמות.

כשלאון מוכרז כמת, נשמתו מתגלגלת לגופו הצעיר והנאה של צ'ינו. כך, לאון חדש ובלתי מזוהה חוזר מהמתים כדי לגלות מי רצח אותו ומדוע. הוא מגלה עד מהרה שאשתו לוסיה וג'וני, יד ימינו, הם נאהבים תכננו יחד את מותו. לאון צמא לנקמה, ובגופו של צ'ינו, הוא דואג שישכרו אותו כשומר ראש בבית שהיה פעם שלו. למרות רצונו לנקום, הדבר לא יהיה פשוט עבורו כיוון שהוא עדיין מאוהב בלוסיה, שמצידה לא נותרת אדישה לגבר המסתורי שהגיע אל ביתה.
נשמתו של צ'ינו הרוצח מתגלגלת אל גופו של ברטרן. צ'ינו מאושר שהצליח לחמוק ממוות והוא יעשה הכל כדי להחזיר אליו את גופו ויהי מה.

"לאהוב עד מוות" זכתה להצלחה גדולה בארה"ב ובמקסיקו, וגרפה את מירב הפרסים בטקס פרסי הטלוויזיה המקסיקני, "טי. וי. אי נובלאס". בין הפרסים: פרס הטלנובלה הטובה ביותר ופרסי השחקנים הטובים ביותר לכוכבי הסדרה, אנג'ליק בוייר ("אנה כפול שלוש") ומישל בראון ("תשוקת הנצים"). "לאהוב עד מוות" היא גרסה חדשה ומעודכנת לטלנובלה המצליחה "על החיים ועל המוות", ששודרה בעבר בערוץ ויוה.

החל מ- 21.5.19
מדי ערב ב-20:50. ש.ח.- 08:50, 14:50. 5 פרקים ברצף - שבת ב-20:30
87 פרקים, מקסיקו, 2018

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully