המתחזה פרומו (ויוה)

המתחזה

פאולה ברצ'ו היא יפיפייה עשירה ואגוצנטרית, שרק רוצה ליהנות מהחיים. היא פוגשת במקרה את פאולינה הענייה, שדומה לה כמו שתי טיפות מים, ומחליטה לנצל את המצב. היא יוצרת סיטואציה שבה היא מכריחה את פאולינה לתפוס את מקומה באחוזת משפחת ברצ'ו לשנה, כאשתו של קרלוס דניאל, בעוד היא תוכל להיות חופשיה לטייל בעולם כרצונה.

בעת שהותה באחוזת המשפחה, פאולינה מחזירה תקווה לחייה של סבתא פידאד, המכורה לטיפה המרה, ומקיפה את קרלוס דניאל וילדיו ברוך ואהבה שלא הכירו מעולם. בתוך זמן קצר, היא נכנסת גם לעסקי המשפחה ובזכות נחישותה ומזגה הטוב, היא מצילה את המפעל המשפחתי מפשיטת רגל. פאולינה מתאהבת בקרלוס דניאל, אך יודעת שזמנה בבית ברצ'ו קצוב ולפיכך בוחרת להסתיר את רגשותיה. קרלוס דניאל אינו מבין מה השתנה באשתו פאולה, שתמיד הייתה קרירה ויהירה, ומתאהב בפאולינה מבלי לדעת שהיא מתחזה.

כשפאולה חוזרת במפתיע הביתה וחושפת את סודה של פאולינה, כולם מגלים את האמת ופאולינה מושלכת לכלא בגין התחזות, מאחורי הסורגים היא תצטרך להוכיח את חפותה לעולם, אך יותר מכל לקרלוס דניאל.

"המתחזה" היא טלנובלה תוצרת מקסיקו שזכתה להצלחה מסחררת בארץ ובעולם. הטלנובלה גם הפכה את כוכביה, גבריאלה ספניק ופרננדו קולונגה, לשניים מהכוכבים הגדולים של הז'אנר. "המתחזה" משודרת במסגרת רצועת ויוה וינטג', רצועת הסדרות הקלאסיות של ערוץ ויוה.

החל מ-18.4.19

מדי ערב ב-20:00. ש.ח.- 08:00, 14:00
5 פרקים ברצף - שבת 16:20
102 פרקים, מקסיקו, 1998

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully