אני בטי המכוערת פרומו

אני בטי המכוערת

הטלנובלה המצליחה בכל הזמנים לפי ספר השיאים של גינס חוזרת לערוץ ויוה ומשיקה רצועת סדרות חדשה בערוץ: ויוה ויטנג', טלנובלות קלאסיות ואהובות, שגרמו לנו להחסיר פעימה בשנות ה-90 וה-2000. במסגרת ויוה וינטג' ישודרו 2 סדרות, ב-19:05 וב-20:00, כשהראשונה בהן היא "אני בטי המכערת".

ביאטריס פינסון סולאנו (בטי) היא כלכלנית מבריקה ואישה חכמה עם חיסרון אחד - היא מכוערת. לצערה לא מקבלים אותה לעבודות שונות רק בגלל המראה שלה והיא משוכנעת שלעולם לא תמצא עבודה. אבל, בדרך נס, היא מתקבלת לעבודה בחברת האופנה "אקומודה" כמזכירתו של המנכ"ל, ארמנדו מנדוסה. ארמנדו שוכר אותה בעיקר כדי להרגיע את ארוסתו מרסלה, שאינה יכולה לסבול את העובדה שהוא מוקף כל העת בנשים יפות.
אט אט, בטי רוכשת לה חברות בעבודה ומוכיחה את יכולותיה לארמנדו, כמו גם לאלה שדואגים ללעוג לה מדי יום. עם הזמן, היא רוכשת את אמונו של ארמנדו והופכת להיות העוזרת האישית שלו ואשת סודו. השניים מבלים זמן רב יחד, ובטי, שמעולם לא ידעה אהבה, מתאהבת בבוס שלה עד כלות, כך שתהיה מוכנה לעשות הכול בשבילו.

ארמנדו הוא מנכ"ל שאפתן ואין לו כל בעיה לעגל פינות וכמה חוקים כדי שהחברה תצליח. כשהוא מסתבך בבלגן כלכלי שעלול להביא את החברה לפשיטת רגל, בטי היא היחידה שיכולה לעזור לו. בשכנועו של חברו מריו, הוא מחליט לגרום לבטי להאמין שהוא מאוהב בה, כדי שתהיה לצדו ללא תנאי. ארמנדו אינו יודע שבטי כבר מאוהבת בו ובתחילה סולד מהרעיון לחזר אחר העוזרת המכוערת שלו, אך בסופו של דבר קורה הלא ייאמן - הוא מתאהב בה לחלוטין.

אבל בטי מגלה את האמת ומבינה שארמנדו רק שיחק בה כדי לשמור על החברה. היא מרגישה מנוצלת, מתפטרת מאקומודה ועוזבת את העיר. אבל, בטי תחזור, שונה ואחרת, כדי ללמד לקח את כל אלה שזלזלו בה והשפילו אותה, כולל ארמנדו.

"אני בטי המכוערת" היא אחת הטלנובלות הטובות והמצליחות ביותר בתולדות הז'אנר, שזכתה באינספור פרסים ונמכרה למעל 180 מדינות. לסדרה נעשו עד כה מעל 28 גרסאות שונות במדינות כמו הודו, גרמניה, הולנד, יוון וכמובן ארה"ב. בסדרה מככבים אנה מריה אורוסקו וחורחה אנריקה אבזו'.

החל מ-4.4.19

ראשון-חמישי ב-19:05. ש.ח. - 07:05, 13:05
פרקי השבוע ברצף - שישי ב-18:10
169 פרקים, קולומביה, 1999

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully