פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   באהבה אין חוקים 2 (ויוה)

   פרקים מקודמים

   באהבה אין חוקים

   מידע על הסדרה

   באהבה אין חוקים
   סדרת עורכי הדין המצליחה חוזרת בעונה חדשה, שבה ריקרדו ואלחנדרה ייאלצו להמשיך להילחם על אהבתם, בעוד סכנה אמיתית מרחפת עליהם ועל עמיתיהם במשרד עורכי הדין "וגה".

   תקציר העונה הקודמת:

   אלחנדרה היא עורכת דין מצליחה שעומדת להינשא לקרלוס. בעודם מחליפים נדרים בכנסיה, קרלוס נעצר בחשד לרצח חשפנית שהייתה במסיבת הרווקים שלו לילה קודם. אלחנדרה ההמומה מגלה גם שקרלוס שכב עם החשפנית, ובן רגע, כל מה שהאמינה בו מתרסק לנגד עיניה. ריקרדו, עורך דין מוערך, עומד בפני גירושין מאשתו, אלנה, לאחר שבגדה בו.

   תיק משפטי מפגיש בין אלחנדרה לריקרדו, שבעקבותיו ריקרדו מציע לאלחנדרה להצטרף למשרד עורכי הדין שלו. אלחנדרה מסכימה להצעתו ועם הזמן נוצר ביניהם קשר עמוק שהופך לאהבה גדולה.

   אולם כל עוד קרלוס בכלא, אלחנדרה לא יכולה להתמסר במלואה לאהבתו של ריקרדו. כשקרלוס משתחרר לבסוף מהכלא, אלחנדרה ניצבת בפני מצב קשה מאחר וקרלוס אינו מוכן לאבד אותה ויעשה הכול כדי לזכות שוב באהבתה.

   "באהבה אין חוקים" היא טלנובלה מצליחה בכיכובם של דויד ספדה ("החיים הכפולים של אסטלה קריו"), אנה ברנדה קונטררס (לב פראי")' חוליאן חיל ("אווה לונה") וקימברלי דוס ראמוס ("מילה של כבוד").

   החל מ- 31.10.19
   מדי ערב ב-22:30. ש.ח.- 10:30, 16:30. 5 פרקים ברצף - שישי ב-14:00
   91 פרקים, מקסיקו, 2019

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית