ויוה

באהבה אין חוקים

אלחנדרה היא עורכת דין מצליחה שעומדת להינשא לקרלוס. אלחנדרה נרגשת לקראת חתונתה, אך דבר לא כהכין אותה לכך שהיום המאושר בחייה יהפוך לסיוט. בעודם מחליפים נדרים בכנסיה, קרלוס נעצר בחשד לרצח של חשפנית שהייתה במסיבת הרווקים שלו לילה קודם. אלחנדרה ההמומה מגלה גם שקרלוס שכב עם אותה החשפנית, וכך, בן רגע, כל מה שהאמינה בו מתרסק לנגד עיניה.

ריקרדו, עורך דין מוערך וידוע, עומד בפני גירושין מאשתו, אלנה, לאחר שזו בגדה בו. הדבר הקשה ביותר עבורו אינו הפרידה מאלנה כי אם מילדיה, שאותם גידל כשלו מאז היו ילדים קטנים.

תיק משפטי מפגיש בין אלחנדרה לריקרדו, שבעקבותיו ריקרדו מציע לאלחנדרה להצטרף למשרד עורכי הדין שלו. אלחנדרה מסכימה להצעתו של ריקרדו ועם הזמן נוצר ביניהם קשר עמוק שהופך לאהבה גדולה.

אולם כל עוד קרלוס בכלא, אלחנדרה לא יכולה להתמסר במלואה לאהבתו של ריקרדו. היא מרגישה אשמה על כך שהיא מאושרת בעוד מי שחשבה לאהבת חייה נרקב בכלא. כשקרלוס משתחרר לבסוף מהכלא בשל חוסר ראיות, אלחנדרה ניצבת מול מצב קשה מאחר וקרלוס אינו מוכן לאבד אותה, ויעשה הכול כדי לזכות שוב באהבתה ולהרחיק אותה מאלחנדרו.

"באהבה אין חוקים" היא טלנובלה מצליחה בכיכובם של דויד ספדה ("החיים הכפולים של אסטלה קריו"), אנה ברנדה קונטררס (לב פראי") וחוליאן חיל ("אווה לונה").

80 פרקים, מקסיקו, 2018

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully