ויוה

הכוח לאהוב

ביבי היא אישה יפהפייה, שאפתנית ומלאת תשוקה. בעבר, היא עזבה את לימודי המשפטים ואת חברה האוהב קאיו, כדי לחיות בתשוקה בוערת עם רוביניו, סטודנט עם קשיים כלכליים, שראה בסחר בסמים פתרון לבעיותיו. הכוח והכסף פיתו את ביבי, שנסחפה אחרי רוביניו אל עולם הפשע, וזוכה מאז ליראת כולם בעזרת חוכמתה וערמומיותה.

מהצד השני של החוק ישנה ז'ייזה, שוטרת אמיצה וחסרת פחד, שנשבעה להילחם בסוחרי סמים, ולכן גם הכריזה מלחמה נגד ביבי ורוביניו. ז'ייזה היא אישה סקסית ודעתנית, שלא מוכנה שגבר יגיד לה מה לעשות. הדבר הופך לבעיה ביחסיה עם זקה, נהג משאית מחוספס ופשוט, שאינו רגיל לנשים חזקות ואסרטיביות כמו ז'ייזה.

זקה כמעט התחתן עם ריטיניה, נערה יפהפייה, שאף גבר לא יכול להישאר אדיש אליה, לא רק בגלל יופייה אלא גם בגלל התשוקה שלה לטרוף את החיים. ריטיניה עזבה את זקה שבור לב כדי לברוח עם רוי, אך גילתה עד מהרה שהיא בהיריון והחליטה להסתיר את זהותו של אבי תינוקה מכולם.
ביבי, ז'ייזה וריטיניה - שלוש נשים שונות ויוצאות דופן, שמתעקשות להתמודד עם החיים בעוצמה ולהסיר כל מכשול שעומד בדרכן כדי להשיג את מה שהן רוצות.

"הכוח לאהוב" היא טלנובלה סוערת וממכרת, פרי עטה של גלוריה פרז, היוצרת זוכת האמי של הטלנובלות המצליחות "האחד" ו-"הדרך להודו". בסדרה מככבים ז'וליאנה פאיס ורודריגו לומברדי, שחוזרים לשתף פעולה לאחר שגילמו זוג בסדרה "הדרך להודו". בצוות השחקנים גם פאולה אוליביירה ("מעבר לזמן"), איזיס ולוורדה ("שדרות ברזיל") ומרקו פיגוסי ("חוקי המשחק").

מדי ערב ב-20:50. ש.ח.- 08:50, 14:50

5 פרקים ברצף - שבת 20:30

160 פרקים, ברזיל, 2017

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully