ויוה

רוק סטאר

גי סנטיאגו הוא כוכב רוק שהצליח מאוד בשנות ה-90. הוא מנסה שנים לחזור למרכז הבמה, אבל כיום הוא מוזכר בתקשורת בעיקר בגלל השערוריות שהוא מעורב בהן. האחרונה קשורה בהתפרצותו להופעה של הכוכב הצעיר לאו רז'יס, שאותו היכה מול קהל בטענה שגנב שיר שלו.
גי נשוי לדיאנה, המנהלת האמנותית של חברת התקליטים שלו. יחסיהם היו תמיד סוערים ואינטנסיביים, אבל השערורייה המבישה האחרונה היא מבחינת דיאנה הקש ששבר את גב הגמל. דיאנה עוזבת את גי ולוקחת איתה את בתם, וכמו להכעיס, אף פוצחת ברומן עם לאו.
כאילו חייו אינם מסובכים דיים, עובדת סוציאלית מגיעה אל פתח דלתו של גי ואומרת לו שבנו הצעיר זאקי נעצר באשמת גנבה. זאקי הוא בנו של גי מרומן עם מעריצה, אך על אף שרשם אותו כבנו, הוא לא ראה אותו מעולם. מכיוון שאמו של זאקי נסעה למצוא פרנסה במקום מרוחק והשאירה אותו לבד, גי הוא כעת האפוטרופוס החוקי שלו והוא לוקח אותו אל ביתו.
ז'וליה היא מורה לבלט צעירה שרומתה על ידי החבר שלה אלכס. אלכס ניסה להשתמש בה כבלדרית סמים וז'וליה כמעט נתפסה, אך הצליחה לברוח וכעת היא נמלטת מהחוק. בעוד אנשיו של אלכס רודפים אחריה, ז'וליה מתפרצת למכוניתו של גי ומתחננת לעזרתו. גי מחליט לסכן את עצמו ולעזור לה, והאהבה בין השניים לא מאחרת לבוא.

אט אט מתחיל שינוי לטובה בחייו של גי, עם בנו לצדו, אהבה חדשה, ואף הזדמנות לקאמבק. אולם אז דיאנה מחליטה שהיא רוצה את גי בחזרה, והיא לא תחסוך בשום אמצעי כדי להשיג את מבוקשה.

"רוק סטאר" היא טלנובלה סוערת ומלהיבה, שזכתה לממוצע של 37 מיליון צופים לפרק (!) כששודרה בברזיל. בסדרה מככבים ולדימיר ברישטה, נטליה דיל ("שדרות ברזיל") ואליני מוראיס ("מעבר לזמן").

החל מ-21.3.18

ראשון-חמישי ב-19:05. ש.ח. - 07:05, 13:05
פרקי השבוע ברצף - שישי ב-18:10

135 פרקים, ברזיל, 2016

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully