ויוה

אדמה פראית

איסבל היא כלה טרייה, שמאוהבת בבעלה אניבל, איש עסקים מצליח ובן למשפחת אוטרו האמידה. איסבל סובלת מבעיה נשימתית והרופאים ממליצים לה לעזוב את העיר ולחיות במקום עם אוויר צח ונקי. אניבל מוצא את הפתרון המושלם – הם עוברים לגור עם משפחתו בכפר, שם איסבל תוכל לחיות בשלווה ולזכות לטיפול מסור במרפאה שבבעלות משפחת אוטרו.

איסבל מוקסמת מביתה החדש והפסטורלי, אך דבר לא מכין אותה לבאות. אניבל נוסע לעיר לעיתים קרובות בשל עסקיו, אך למעשה בוגד בה, ואיסבל נאלצת לבלות את רוב זמנה לבד. היא רוקמת ידידות אמיצה עם אחיו הצעיר של בעלה, סרחיו, רופא במרפאה המשפחתית שמעניק לה תשומת לב ותמיכה. סרחיו מתאהב באיסבל היפה אך מסתיר את רגשותיו כיוון שהיא אשתו של אחיו.

בכפר, איסבל מכירה גם את אחיו השני של אניבל – דניאל הנאה והפראי, המרדן מבין האחים אוטרו. דניאל נמשך לאיסבל מהרגע הראשון, והמשיכה היא הדדית אך אסורה. עם הזמן, נסיעותיו התכופות של אניבל מעוררים באיסבל ספקות לגבי רגשותיה האמתיים כלפיו. הקרבה לשני אחיו, המאוהבים בה, מבלבלת אותה עוד יותר, אך איסבל תיאלץ להביט עמוק אל תוך לבה ולהחליט מי מבין האחים הוא הגבר שהיא אוהבת.
"אדמה פראית" היא טלנובלה מצליחה בכיכובם של כריסטיאן דה לה פואנטה ("האומץ לאהוב"), קלאודיה אלברז ודייגו אוליברה ("אהבה מנצחת").

70 פרקים, מקסיקו, 2017

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully