ויוה

יורש העצר

קוריאה, המאה ה-18. יי סון הצעיר הוא יורש העצר של הממלכה. מאז היה ילד קטן, הוא עוטה על פניו מסכה ומעטים הם אלה שראו אותו בלעדיה. יי סון לא יצא מהארמון מזה שנים ויום אחד סקרנותו גוברת, והוא בורח. הוא מסתובב בפנים גלויות בין בני עמו מבלי שאיש יזהה אותו, ולראשונה רואה כיצד חי העם. הוא מגלה שארגון אכזרי בשם "פיון סו" שולט במאגרי המים של המדינה, ושאנשיו מתעללים באנשים רעבים וחסרי כל. כשהוא נקלע לקטטה עם אנשי הארגון, בחורה יפה בשם גה און מצילה אותו והשניים מתאהבים ממבט ראשון.

יי סון חוזר לארמון ודורש תשובות מאביו המלך. או אז הוא מגלה שסיפור חייו קשור במצבו העגום של העם. כשהיה תינוק, ארגון "פיון סו" איים על המלך שיהרוג את יי סון, אם לא יעביר לידי הארגון את השליטה במאגרי המים. המלך הסכים בלית ברירה, אך גזר על בנו לעטות מסכה כדי לשמור על בטחונו.

יי סון נחוש לחסל את ארגון "פיון סו", ונחישותו מתעצמת לאחר שהוא עד להוצאתו להורג של אביה של גה און בידי תליין מהארגון, שמתחזה ליי סון. גה און נשבעת באותו המעמד לנקום בארגון וביורש העצר, ויי סון מחליט להיעזר בה במשימתו, בעוד הוא מסתיר ממנה את האמת על זהותו...
"יורש העצר" היא סדרה תקופתית מרהיבה בכיכובו של יי סונג הו ("זיכרון") וקים סו היון ("קולו של הלב")

חמישי ב-21:20, 2 פרקים ברצף. פרקי השבוע ברצף - שבת ב-20:20

20 פרקים, דרום קוריאה, 2017

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully