ויוה

מעבר לזמן

ברזיל, המאה ה-19. ליביה היא נזירה, שמתאהבת ממבט ראשון ברוזן פליפי לאחר שהוא מציל אותה מתאונה. פליפי מתאהב גם הוא בליביה היפה, על אף שהוא מאורס למליסה, אישה שאפתנית שמוכנה לעשות הכול כדי להינשא לו. בניסיון להפוך את סיפור אהבתם למציאות, ליביה ופליפי נאלצים להתמודד עם התככים של מליסה כמו גם של פדרו, גבר קנאי ואלים שמאוהב גם הוא בליביה. פדרו אינו מוכן שליביה תהיה של איש מלבדו וסיפור האהבה של פליפי וליביה נגמר בטרגדיה.

ברזיל של ימינו. ליביה היא אשת עסקים מצליחה, שמנהלת את עסקי היין של המשפחה ומאורסת לפדרו. פליפי הוא בעליו של יקב קטן, נשוי למליסה ואב לבן. מפגש מקרי בין פליפי וליביה ברכבת התחתית גורם לשניהם להחסיר פעימה – הם חשים את אותה תחושה מוזרה ומבלבלת, כאילו הכירו ואהבו זה את זה מאז ומעולם.

הסיפור כאילו חוזר על עצמו, כשמליסה ופדרו חוברים יחד כדי למנוע מליביה ופליפי לאהוב. האם לסיפור אהבתם יהיה סוף שונה מזה של גלגוליהם הקודמים?

"מעבר לזמן" היא טלנובלה מצליחה, שהייתה ללהיט גדול בברזיל עם מעל 22% רייטינג בממוצע לפרק. בסדרה מככבים אליני מוראיס ("לחיות את החיים"), רפאל קרדוזו ("אימפריה") ופאולה אוליביירה ("שובל של שקרים").

החל מ-1.11.17

ראשון-חמישי ב-19:05. ש.ח. – 07:05, 13:05
פרקי השבוע ברצף – שישי ב-18:10

100 פרקים, ברזיל, 2015

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully