פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה

   פרקים מקודמים

   אישה רעה

   מידע על הסדרה

   אישה רעה
   אלטגרסיה סנדובל היא אישה יפהפייה, שהתייתמה מהוריה בגיל צעיר. כשהייתה נערה, היא נאנסה על ידי חבורת צעירים רעולי פנים, והאירוע הנורא הותיר אותה בהריון. אלטגרסיה מסרה את התינוקת שילדה לאימוץ, מכיוון שלא יכלה לגדל בת שתהווה עבורה תזכורת יומיומית לזוועה שעברה.

   החוויה הטראומטית שינתה את אלטגרסיה ללא הכר והפכה אותה לאישה שאפתנית ואכזרית. היא בנתה אימפריה כלכלית תוך ניצול גברים לתועלתה בלבד, כשמטרתה העיקרית הייתה לצבור מספיק כסף וכוח כדי להגיע לאלה שפגעו בה ולבוא איתם חשבון. אישיותה הקשוחה וחסרת המעצורים גרמה לה להסתכל על העולם מלמעלה, כשהיא מתייחסת לכולם ביהירות ובזלזול, מבלי להסס לפגוע בכל מי שעומד בדרכה.

   הכול מתחיל להשתנות בחייה של אלטגרסיה כשהיא פוגשת את סאול אגירה, עורך דין ממולח שאינו חושש ממנה או מושפע מכוחה וממעמדה. זו הפעם הראשונה שאלטגרסיה פוגשת גבר שיכול לה והיא מתאהבת בו נואשות. המפגש עם סאול גם מאחד את אלטגרסיה עם בתה, אך לרוע המזל זו הופכת עד מהרה ליריבתה על לבו. האם אלטגרסיה תשיג את הגבר היחיד שהצליח לשבור את החומה שהציבה סביב לבה או שמא תקריב את אהבתה למען אושרה של בתה?

   "אישה רעה" היא טלנובלה סקסית ומצליחה בכיכובם של ארסלי ארמבולה ("עלובי החיים"), דויד צ'וקארו ("בגוף אחד") ודנה פאולה ("מי זה מי").

   החל מ- 29.5.19 (ש.ח)


   120 פרקים, ארה"ב, 2016

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית