ויוה

אני והיא

דו גיונג הוא גבר צעיר ומצליח, שנושא כאב בלבו. לפני כשנה, הוא עמד להינשא לארוסתו, או הא יונג, אך היא נעלמה ביום חתונתם ללא הסבר. דו גיונג נותר עם לב שבור וכעס כלפי הא יונג, אך כעבור שנה, נופלת לידיו הזדמנות פז לנקום בה. בעודו יושב עם חברו בבר, הוא שומע גבר בשם האן טה ג'ין מדבר על חתונתו הקרבה לאו הא יונג. מבלי לחשוב פעמיים, דו גיונג מחליט לפגוע בגבר שכביכול גזל ממנו את אהובתו ותוך זמן קצר גורם לטה ג'ין לקרוס כלכלית ואף להישלח לכלא. דו גיונג אינו יודע שלמעשה עשה טעות מרה כיוון שארוסתו של טה ג'ין היא אישה אחרת לחלוטין, ששמה גם הוא או הא יונג...
כדי למנוע מארוסתו סבל מיותר, טה ג'ין מודיע להא יונג שהוא מבטל את חתונתם. הוא משקר לה ואומר שאינו אוהב אותה יותר, ואף מסתיר ממנה את דבר הליכתו לכלא. הא יונג אינה יודעת את נפשה מרוב צער ואינה מבינה כיצד חייה התרסקו בבת אחת. זמן קצר לאחר מכן, מגלה דו גיונג את דבר טעותו ושבעצם שלח לכלא איש חף מפשע והרס את חייה של האישה הלא נכונה.
דו גיונג מחפש דרך לכפר על העוול הנורא שעשה וכשהגורל מציב בדרכו את הא יונג, הוא רואה בכך הזדמנות לתיקון. השניים מתיידדים ומגלים שהם חולקים דברים רבים ובעיקר גורל משותף כארוסים שננטשו. זמן חולף והא יונג מתאהבת בדו גיונג, מבלי לדעת שהוא הגבר שפגע בה כל כך ושינה את מסלול חייה. גם דו גיונג מתחיל להתאהב בהא יונג, אך האם יש סיכוי לאהבתם לאור מה שעולל לה?

"אני והיא" היא דרמה קוריאנית משובחת שזכתה להצלחה גדולה כששודרה בקוריאה. בסדרה מככבים אריק מון ("לגלות מחדש") וסו היון ג'ין.


חמישי ב-19:00, 2 פרקים ברצף. פרקי השבוע ברצף – שישי ב-16:40

18 פרקים, דרום קוריאה, 2016

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully