ויוה

מילה של כבוד

אלמה גיירדו היא בחורה צעירה ויפה, שמנהלת רומן עם איגנסיו דל חונקו, גבר נשוי ומבוגר ממנה. היא מסתירה את דבר הרומן מאחיה הגדולים – ארתורו, סמואל ופלביו - אך האמת יוצאת לאור כשגופתה של אלמה נמצאת צפה בנהר. שלושת האחים אינם יודעים את נפשם מרוב צער ומחליטים לחקור את נסיבות מותה של אחותם. האחים גיירדו מגלים שאחותם מתה בעודה בהריון ושטרם מותה, היא הושפלה עד עפר ע"י קייטנה, אשתו של איגנסיו, שנהרג בתאונה מספר ימים קודם לכן.

שלושת האחים מחליטים לנקום באלה שפגעו בכבודה של אלמה והביאו למותה. הם מגיעים לחוות דל חונקו ומציגים עצמם בשם בדוי - האחים ריי. הם מתקבלים לעבודה כפועלים בחווה ושם פוגשים את סופיה, אירינה ואנדראה - הבנות היפות לבית דל חונקו. כדי שנקמתם תהיה צורבת במיוחד, האחים גיירדו מחליטים לגרום לבנות להתאהב בהם וכך לפגוע בהן ובאימן. אולם תכניתם משתבשת כשהעמדת הפנים והרצון לנקום מפנים את מקומם לתשוקה עזה ולרגשות אמיתיים. האם האחים ידבקו בנקמה או שמא יבחרו באהבה?

"מילה של כבוד" היא חידוש מצליח וסקסי לטלנובלה הקלאסית "תשוקת הנצים". בסדרה מככבים אהרון דיאז ("סנטה דיאבלה"), אנה לורנה סנצ'ז וגונסלו גרסיה ויואנקו ("השיבה הביתה").

שודר בערוץ ובאתר ויוה.

160 פרקים, ארה"ב, 2014

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully