ויוה

הסוף

איילין היא אישה יפהפייה שיש לה הכול. היא ארכיטקטית מצליחה, שמאוהבת בבעלה סלים, ואם מסורה לבנם המשותף עומר. באחד הימים, איילין מורידה את סלים, שנוסע לכנס בחו"ל, בשדה התעופה, נפרדת ממנו בנשיקה וממשיכה בדרכה. זמן קצר לאחר מכן, היא מקבלת את הבשורה המרה מכל: המטוס, שבו טס סלים, התרסק ואין ניצולים. איילין אינה יודעת את נפשה מרוב צער ומתאבלת על בעלה האהוב, אך מספר ימים לאחר מכן מופיע שביב של תקווה. חברת התעופה מודיעה לאיילין ששמו של סלים אינו מופיע ברשימת הנוסעים ושלמעשה הוא כלל לא עלה על המטוס.

איילין מתקשה להבין את המתרחש ומצלמות האבטחה בשדה התעופה חושפות בפניה אמת קשה מנשוא. לאחר שנפרדה ממנו, סלים נכנס לאולם הנוסעים ופגש שם אישה מסתורית עם ילד, ואיתם עזב את שדה התעופה. מאותו הרגע, חייה המושלמים של איילין מתנפצים לרסיסים, והיא אינה יודעת למי להאמין או על מי לסמוך. היעלמותו של סלים תיאלץ אותה לפתוח תיבת פנדורה שמעולם לא הייתה צריכה להיפתח. האם איילין תלך עד הסוף כדי לגלות את האמת?

הסדרה "הסוף" היא סדרת מתח עוצרת נשימה, מהיוצרים של הסדרה המצליחה "אזל". בסדרה כמה פרצופים מוכרים, ביניהם ייהיט אוזשנר (ג'נגיז, "אזל").

שודר בערוץ ויוה פלוס.

50 פרקים, טורקיה, 2012.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully