ויוה

פטמגול

פטמגול חיה בעיירת חוף קטנה בטורקיה יחד עם אחיה רחמי ואשתו מוקדס. היא סופרת את הימים בהתרגשות רבה לקראת חתונתה הצפויה למוסטפה הדייג, ארוסה ואהבת נעוריה. קרים עובד בבית מלאכה וחי בביתה של אבה נינה, מרפאה שאימצה אותו לאחר מות אימו.

כל העיירה כמרקחה לקראת טקס האירוסין של סלים, בן למשפחת עשירים ואחד מחברי הילדות של קרים. האירוע מחזיר לעיירה גם את חבריו האחרים של קרים, ארדואן וווראל, גם הם בנים למשפחות אמידות.

ביום האירוסין, ארבעת החברים שותים ומשתכרים. באותה העת, פטמגול עושה את דרכה הביתה לאחר שנפרדה ממוסטפה, שיצא למסע דיג. היא נקרית בדרכם של הארבעה והנורא מכל מתרחש: סלים, ארדואן וווראל אונסים את פטמגול באכזריות. קרים מתעלף שיכור טרם המעשה הנורא ובעצם אינו עושה דבר כדי לעצור את חבריו.

לאחר האונס, מוסטפה משתגע מזעם ועוזב את פטמגול מוכת ההלם. על מנת לחפות על אשמתם של שלושת הצעירים העשירים ולטייח את המקרה, משפחתו של סלים מאלצת את קרים המסכן לקחת עליו את האשמה ולהתחתן עם פטמגול. קרים עושה זאת גם כי הוא חש רגשי אשמה וחרטה עמוקים - הוא אינו זוכר דבר מהאירוע ומשוכנע שהיה שותף לפשע האכזרי. פטמגול אינה יודעת גם היא שקרים חף מפשע, והיא משוכנעת שהיא נישאת לאחד מהגברים שאנסו אותה. למרות זאת, היא מרכינה ראש בפני גורלה, במיוחד לאחר נטישתו המבישה והמשפילה של מוסטפה.

האם חפותו של קרים תצא לאור? האם פטמגול האומללה תוכל להמשיך לחיות לאחר כל מה שעברה? האם קרים יחזיר לה את האמונה באהבה?

הסדרה שודרה בערוץ ויוה וינטג'

160 פרקים, טורקיה, 2010-2012

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully