ויוה

אלמה

אלמה היא אישה בעלת יופי עוצר נשימה, שמאחורי החיוך המלאכי שלה בוערת תשוקה עזה לנקום את מות הוריה. לעבר הנקמה הזו היא תפנה את כל הזעם הטמון בה, אך תסתיר זאת מאחורי חזות אצילית, טובה ונדיבה.

ברגע בו כרעה אמה של אלמה לפני הדודה חוספינה והדוד קרלוס בבקשת רחמים ועזרה, איבדה הבת את תמימותה. רחמים לא היו שם, והמשפחה כולה נזרקה לרחוב לאחר שהאב הואשם בגניבה ממפעל היהלומים של הדוד.

משפחתה המושפלת של אלמה נמלטה על נפשה, אך תאונת דרכים הביאה למותם של ההורים ורק אלמה שרדה. היא הצליחה להגיע לבית יתומים והיחיד ששימש לה כמשענת הוא גאיו, ידיד ותיק של אביה. לאחר שנה, הדודה חוספינה, שמצפונה ייסר אותה, הוציאה את אלמה מבית היתומים והביאה אותה לביתה, כדי שתגדל לצדה של נכדתה דניאלה.

אלמה ודניאלה גדלות להיות נשים צעירות, יפות ומרשימות. במקרה של אלמה, הטראומה של ילדותה הקשיחה את לבה, אך היא מסתירה זאת מאחורי חיוך כובש. היא חדורת מוטיבציה להחזיר לעצמה את כל מה שהיה לה והיא לא תעצור עד שחוספינה ודניאלה ישלמו על כל העוול שעשו למשפחתה. גם רוברטו, גבר חדש שנכנס לחייה ומחזר אחריה בעקשנות, לא יסיט אותה מדרכה.

במלחמתה הסמויה של אלמה, גאיו הוא בן בריתה היחיד. הוא מאוהב בה, אך אלמה אינה נענית לו. היא מרוכזת בנקמתה וברצונה לפגוע בדניאלה ולכן מנהלת רומן עם ארמנדו, ארוסה של דניאלה. אלמה טווה תכנית זדונית כדי לסלק את דניאלה וחוספינה מהדרך ולהגיע לניהול החברה ואף מצליחה בכך. אולם בשיא כוחה, אלמה תבין שהיא מאוהבת ברוברטו, רגש שלא הרשתה לעצמה להרגיש מעולם כלפי גבר. כעת יהיה עליה להחליט אם להמשיך בדרכה הנקמנית או להניח מאחור את הכעס והשטנה ולהתמסר לאהבה.

שודר בערוץ ויוה פלוס

129 פרקים, מקסיקו, 2012-2013

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully