ויוה

יפה במנהטן

מריסה מנהלת בית מלון קטן בכפר נידח ושכוח אל במקסיקו. על אף הקשיים הרבים שעברה בחייה, מריסה מאושרת לצד בנה הצעיר ללו בכפר שבו בנתה בית חם לשניהם. הכול משתנה לרעה כאשר בית המלון שבו היא עובדת נקנה על ידי ארגון פשע, המטיל אימה על תושבי האיזור. מריסה מחליטה להגר לארה"ב כדי למצוא עתיד טוב יותר לה ולבנה, ובדרך לא דרך היא מגיעה לניו יורק. בלינדה, חברת ילדות, מציעה לה עזרה ומשיגה למריסה עבודה כחדרנית בבית מלון יוקרתי במנהטן.

אי הבנה שנגרמת ע"י ללו מובילה את מריסה להיכרות עם כריסטובל, איש עסקים צעיר ועשיר, שחושב בטעות כי מריסה היא אחת מהאורחות העשירות של המלון. הוא מזמין אותה לטיול רומנטי בסנטרל פארק ועד מהרה השניים מתאהבים.

מריסה חשה אשמה על כך שהיא מוליכה שולל את כריסטובל והיא חוששת לגלות לו את האמת לגבי זהותה האמיתית. היא מחליטה להתרחק ממנו, גם בשל העובדה שהם מגיעים מעולמות שונים לחלוטין. אך כריסטובל לא יוותר עליה במהרה, גם כאשר משפחתו ומקורביו יערימו קשיים רבים על סיפור אהבתם.

שודר בערוץ ויוה.

163 פרקים, ארה"ב / קולומביה, 2011-2012

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully