פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   ויוה

   פרקים מקודמים

   תשוקת הנצים

   מידע על הסדרה

   תשוקת הנצים
   לאחר שמזלם לא שפר עליהם במולדתם, החליטו האחים לבית רייס לחצות את הגבול ולפתוח מאפייה למחייתם. חואן האח הבכור הוא ראש המשפחה והאחראי על העסקים. הוא חזק וחרוץ, אך גם קפדן ומעט פרימיטיבי. אוסקר הוא שאפתן ומחושב ומחפש רווחים בדרכים לא שגרתיות. פרנקו הוא בוהמיין בנשמתו והרומנטיקן שבחבורה. ליבייה האחות הצעירה היא רק בת 17, בבת עינם של אחיה הגדולים.

   הבעיות מתחילות כשהנערה חסרת הניסיון, מתאהבת בגבר המבוגר ממנה בשנים רבות, ברנרדו אליסונדו, איתו היא מנהלת רומן סודי וסוער, על אף היותו נשוי. כשהיא מגלה לאחיה על הריונה, הם, שאינם יודעים על היותו נשוי, מאלצים את ברנרדו לשאת אותה לאשה. ברנרדו נאלץ להסכים, אך מספר ימים לאחר מכן נהרג בתאונה. כשליבייה שומעת על מותו של אהובה, היא שמה קץ לחייה. מעל קברה נשבעים אחיה לנקום את מותה.

   השלושה מגיעים לאחוזת אליסונדו ומתחזים לעובדים שצפויים היו להגיע. בתוכניתם לפתות את הבנות לבית אליסונדו, כשם שברנרדו פיתה את אחותם. תוכניתם משתבשת, כאשר האחים נופלים למלכודת שלהם עצמם והאחוזה הופכת לשדה קרב, בה מעורבים אהבה, שנאה ו... תשוקה.

   188 פרקים, קולומביה / ארה"ב, 2003-2004

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית