ויוה

הלהקה

מי ניו העדינה והמפוזרת עומדת להיות נזירה. שלוות חייה מופרת כשמגיע למנזר מנהל להקת הבנים הכי מפורסמת בקוריאה ומבקש ממנה להתחזות לאחיה התאום, מי נאם, בתור הזמר הראשי בלהקה, עד לשובו מטיפול רפואי בארה"ב. מי ניו מתלבטת, אבל נענית להצעה כדי לעזור לאחיה לשמור על מקומו בלהקה.

מי ניו מתחפשת לבן ותופסת את מקום אחיה בלהקה כשהיא מסתירה את זהותה האמיתית. חברי הלהקה אינם מבחינים בכך, אך מגלים את האמת זמן קצר לפני שהשיר החדש שלהם עומד להשתחרר לרדיו. הם מבקשים לסלק את מי ניו מהלהקה ולהקליט את השיר שוב בלעדיה, אך אינם מספיקים לעשות זאת כיוון שהשיר המקורי כבר דלף לאינטרנט והפך ללהיט ענק. חברי הלהקה מחליטים לתת למי ניו להישאר רק לצורך קידום האלבום הנוכחי ולהסתיר את האמת לגביה מהתקשורת והמעריצים.

כדי למנוע חיטוט מיותר בחייו של מי נאם / מי ניו, מפברקת הנהלת הלהקה רומן בין מנהיג הלהקה, טה גיונג, ושחקנית מפורסמת בשם הא יי. בניגוד לתכניות, הא יי מתאהבת בטה גיונג ואף מגלה שמי נאם הוא בעצם אחותו התאומה, מי ניו. היא מחחילה להטריד את מי ניו וממררת את חייה, וטה גיונג נחלץ לעזרתה. טה גיונג טרם סלח למי ניו על השקר, אבל למד להכיר אותה עם הזמן וגם להתאהב במי שנחשבת בעיני כולם כחברו ללהקה...

"הלהקה" היא קומדיה מוסיקלית מצליחה, בכיכובו של ג'אנג גון סוק, אחד מהשחקנים והזמרים הפופולאריים בקוריאה כיום. פסקול הסדרה, שמשופעת בפופ קוריאני, זכה להצלחה עצומה בקוריאה ונמכר במעל ל-20,000 עותקים כבר בשבוע הראשון לשידור הסדרה.

שודר בערוץ ויוה פלוס.

16 פרקים, דרום קוריאה, 2009

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully