ויוה

חיים גנובים

באוטיסטה הוא גיבור חברתי, אנתרופולוג במקצועו, שמוצא עצמו מעורב בפרשיית סחר בנשים. באוטיסטה משקיע את כל מאודו במטרה להילחם בתופעה ותוך כדי מאבקו, חווה סיפור אהבה גדול ומלא תשוקה.

באוטיסטה ידע אהבה גדולה ואיבד אותה, כשאשתו נהרגה בתאונה טראגית. דרכו מצטלבת עם זו של אנה, צלמת צעירה ונשואה, הסובלת מהתעללות מצד בעלה, ניקולס. ניקולס עובד עבור אביה של אנה, אסטור, איש עסקים רב עוצמה, אשר בין עסקיו הלגיטימיים חבוי עסק מושחת ואפל של סחר בנשים. אסטור קשור למעגל הסחר כבר תקופה ארוכה והוא מקפיד להרחיק עצמו מסבלם של קורבנותיו. אסטור יודע שניקולס מתעלל בבתו ומתכנן להיפטר ממנו, אך ניקולס הצליח כבר לבנות לעצמו שם ומעמד בארגון בו שניהם שותפים, דבר שמאלץ אותם להתאחד איש עם רעהו בברית בלתי נמנעת.

באוטיסטה חווה על בשרו את תוצאות מעשיהם של אסטור וניקולס עם מות חברו מתאו, שחקר אודות הארגון ואף הצליח להתקרב מאוד לאמת דרך אימו, אלחנדרה. אלחנדרה נוצלה על ידי הארגון כשעירה לעזאזל, כשהואשמה על לא עוול בכפה בהרעלת קרובים של קורבנות, שחיפשו צדק. באוטיסטה יהיה זה שיחקור את הדברים לעומק עד שיגלה את האמת האיומה.

באוטיסטה ואנה מתאהבים ממבט ראשון וכאשר הרומן ביניהם מתחזק, באוטיסטה נאלץ להתמודד עם האמת המרה אודות משפחתה של האישה שהוא אוהב. שניהם ייאלצו להתגבר על סכנות אין ספור ולהילחם נגד המזימות האפלות של הסובבים אותם.

134 פרקים, ארגנטינה, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully