כישוף פרומו (כישוף פרומו)

כישוף

לאחר שנפצע קשה בתאונה, חוזר אלחנדרו לאחוזה המשפחתית, רק כדי לגלות שהוא נשוי למריה חוסה, בחורה ענייה ותמימה שמעולם לא פגש. אלחנדרו אינו יודע שאחיו ברונו השתמש בשמו כדי להתחתן עם מריה חוסה, ולאחר מכן הזמין את חיסולו כדי שמריה חוסה תירש את הכסף והוא יקבל אותו כבעלה. למורת רוחו של ברונו, תכניותיו השתבשו כאשר שני כפריים טובי לב הצילו את חייו של אלחנדרו והביאו אותו לבית החולים. בינתיים, ברונו משתף את אביה של מריה חוסה בדבר המזימה, והיא נבהלת ובורחת. אביה של מריה חוסה מאתר אותה ומכריח אותה לשוב אל האחוזה בדיוק כשחוזר לשם גם אלחנדרו הפצוע.

הרופאים מספרים לאלחנדרו שאיבד את זכרונו בעקבות התאונה, ולכן הוא אינו מזהה את אשתו מריה חוסה. אלחנדרו חש שמשהו אינו כשורה, אך מחליט להמתין ולראות אם זכרונו יתעורר.

הימים נוקפים ומריה חוסה מתחילה להתאהב באלחנדרו, שאינו נשאר אדיש כלפיה. מריה חוסה משתוקקת לספר לו את האמת, אך ברונו מאיים עליה שאם תדבר, הוא יפגע באנשים הקרובים לה ביותר, כולל אלחנדרו, הגבר שהפך לאהבת חייה.

'כישוף' היא טלנובלה סקסית ועטורת פרסים, בכיכובם של וויליאם לוי ('אהבה מנצחת') וז'קלין ברקאמונטס ('רובי'). הסדרה זכתה להצלחה גדולה כששודרה בארה"ב, שם צפו בפרק הסיום מעל ל-6.5 מיליון צופים.

ראשון-חמישי ב-22:10. פרקי השבוע ברצף - שבת ב-18:30
90 פרקים, מכסיקו, 2009

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully