פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   ויוה

   פרקים מקודמים

   כישוף

   מידע על הסדרה

   כישוף
   לאחר שנפצע קשה בתאונה, חוזר אלחנדרו לאחוזה המשפחתית, רק כדי לגלות שהוא נשוי למריה חוסה, נערה ענייה ותמימה שמעולם לא פגש. אלחנדרו אינו יודע שאחיו ברונו השתמש בשמו כדי להתחתן עם מריה חוסה, ולאחר מכן הזמין את חיסולו כדי שמריה חוסה תירש את הכסף והוא יקבל אותו כבעלה. למורת רוחו של ברונו, תכניותיו השתבשו כאשר שני כפריים טובי לב הצילו את חייו של אלחנדרו והביאו אותו לבית החולים. בינתיים, ברונו משתף את אביה של מריה חוסה בדבר המזימה, והיא נבהלת ובורחת. אביה של מריה חוסה מאתר אותה ומכריח אותה לשוב אל האחוזה בדיוק כשחוזר לשם גם אלחנדרו הפצוע.

   הרופאים מספרים לאלחנדרו שאיבד את זכרונו בעקבות התאונה, ולכן הוא אינו מזהה את אשתו מריה חוסה. אלחנדרו חש שמשהו אינו כשורה, אך מחליט להמתין ולראות אם זכרונו יתעורר.

   הימים נוקפים ומריה חוסה מתחילה להתאהב באלחנדרו, שאינו נשאר אדיש כלפיה. מריה חוסה משתוקקת לספר לו את האמת, אך ברונו מאיים עליה שאם תדבר, הוא יפגע באנשים הקרובים לה ביותר, כולל אלחנדרו, הגבר שהפך לאהבת חייה.

   "כישוף" זכתה בשנת 2010 במספר פרסים, ביניהם פרס "בראבו" לשחקן הטוב ביותר לוויליאם לוי ופרס "טי.וי. אי נובלאס" לרשע המוצלח בטלנובלה לדוד ספדה, המגלם את דמותו של ברונו.

   שודר בערוץ ויוה.

   90 פרקים, מכסיקו, 2009

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית