ויוה

המלך סאן

קוריאה, המאה ה-18. סאן בן ה-11 הוא בנו של נסיך הכתר סדו. כשסבו של סאן, המלך השליט, חושד שסדו חותר תחתיו, הוא כולא אותו בתיבה ומחליט להרעיב אותו למוות. סאן מנסה לדבר על לבו של סבו, אך זה דבק בהחלטתו. ללא רשות, יוצא סאן בחשכת הליל כדי לבקר את אביו ולנסות להצילו. במבוכי הארמון הוא פוגש את דסו, סריס מתלמד שמנסה לברוח מהארמון, ואת סונג יון, משרתת צעירה. בעזרתם, הוא מצליח להגיע אל אביו, אך שלושתם נתפסים על ידי משמר המלך. דסו וסונג יון מגורשים מהארמון, לא לפני ששלושת הילדים נשבעים להיות חברים לנצח ולשוב ולהיפגש ביום מן הימים.

עשר שנים חולפות וסאן הוא כעת נסיך הכתר של קוריאה. הוא נזכר בחברי ילדותו לעיתים קרובות מבלי לדעת שמזה זמן הם חיים בסביבתו הקרובה. סונג יון היפהפייה עובדת בארמון כציירת מתחילה ודסו הוא שומר זוטר במשמר הארמון. דסו מאוהב בסונג יון מזה שנים, אך לבה שמור לסאן מאז שהכירו כילדים. כשדרכיהם סוף סוף מצטלבות, מתאהבים סונג יון וסאן, למורת רוחה של אמו, שרואה בסונג יון הענייה מכשול בדרכו אל כס המלוכה.

כנסיך הכתר, חייו של סאן בסכנה מתמדת מצד מתנגדי המלוכה, אך בעזרת חבריו הנאמנים, הוא עולה על כס השלטון והופך למלך. הוא משתוקק לשאת את סונג יון לאישה, אך הבדלי המעמדות ביניהם מונעים ממנו לעשות זאת והוא מתחתן עם אחרת. אולם, אהבתם חזקה מכול וסונג יון הופכת לפילגשו הבכירה.

דסו הופך לחברו הקרוב ולאיש אמונו של סאן, על אף שגזל ממנו את אהבתה של סונג יון. למרות הכול, הוא יעשה הכול כדי לשמור עליה ועל סאן מהתככים והאויבים שאורבים להם בחצר הארמון.

מהיוצרים של הסדרה המצליחה "היהלום שבכתר", "המלך סאן" היא דרמה היסטורית, מרגשת וסוחפת, שעמדה בראש טבלת הרייטינג כששודרה בקוריאה ב-2008-2007. הסדרה הייתה מועמדת לפרס הסדרה הטובה ביותר לשנת 2007 וזכתה בפרסי התסריט, השחקן והשחקנית הטובים ביותר לשנה זו.

77 פרקים, דרום קוריאה, 2007-2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully