ויוה

הנבחר

אנדרס הוא עורך דין שאפתן ושחצן, נשוי לורוניקה ואב לאלמה, בתו האוטיסטית. חלומו הגדול הוא להתקבל כשותף במשרדו הנחשב של אוסקר, בעליו של משרד עורכי הדין שבו הוא עובד.

אנדרס מנצח במשפט חשוב מאוד ולאות הוקרה הוא נשלח מטעם המשרד לספרד. נסיעה זו מפגישה אותו עם מריאנה, עורכת דין יפה ואידיאליסטית, והשניים מתאהבים.

עם חזרתו לארגנטינה, אנדרס מגלה ששותפו של אוסקר נפטר בפתאומיות. אנדרס בטוח שזו ההזדמנות שלו להשיג את המשרה הנחשקת של עורך דין שותף במשרד. למגינת לבו, אוסקר רואה בארבעה עורכי דין במשרד מועמדים פוטנציאליים ראויים לשותפות והוא מחליט לגרום להם "להזיע" כדי להוכיח לו מי מהם יהיה הנבחר.

אנדרס ייאלץ לעבור מבחנים ואתגרים רבים על מנת לצאת מהמירוץ האכזרי אליו הכניס את עצמו, בעודו מסכן את יחסיו עם משפחתו, את יושרו ואת מריאנה, האישה שהוא אוהב.

"הנבחר" היא טלנובלה סקסית מצליחה בכיכובם של פאבלו אצ'ארי ופאולה קרום, שזו להם הטלנובלה השלישית יחד, אחרי שגילמו זוג נאהבים בטלנובלות "לב בלתי מושג" ו-"מונטה כריסטו". הטלנובלה זכתה במספר פרסים יוקרתיים, ביניהם פרס איגוד המפיקים העצמאים בארגנטינה לסדרת הדרמה הטובה ביותר לשנת 2011.

שודר בערוץ ויוה.

154 פרקים, ארגנטינה, 2011

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully