ויוה

גברים עם כבוד

בואנוס איירס של שנות ה-40. מלחמת העולם השנייה הסתיימה באירופה, וארגנטינה פורחת. בחסות הבעיות הפוליטיות והכלכליות המתהוות, עולה כוחן של שתי משפחות יריבות: משפחת פאטר נוסטרה ומשפחת אונורטו, שתיהן בעלות השפעה רבה בעסקי ההימורים הבלתי חוקיים והברחת אלכוהול.

לוקה, הבכור לבית אונורטו, מאוהב מזה זמן רב בבכורה בבנות פאטר נוסטרה, מריה גרסיה. לוקה מואשם על לא עוול בכפו ברצח דודה של מריה, ולמרות שהאמינה תמיד בחפותו, מחליטה מריה גרסיה לשים קץ לרומן המתמשך ביניהם. כעבור חמש שנים משתחרר לוקה מהכלא, והשניים מבינים שהזמן שחלף לא כיבה את אהבתם.

על אף אהבתה ללוקה, עומדת מריה גרסיה להינשא לגבר שבחר לה אביה: סילביו, יד ימינו. מריה גרסיה מבינה שהחברה בה גדלה מאלצת אותה לציית להחלטות של אביה ושל המיועד להיות בעלה. לוקה מבין גם הוא שלמרות אהבתו העצומה למריה גרסיה, הוא חייב לשמור על האינטרסים של משפחתו.

לאחר שקרלו פאטר נוסטרה מביא לרציחתו של דון לורנסו אונורטו, היריבות בין שתי המשפחות מעמיקה ומלחמה עקובה מדם פורצת ביניהן. לוקה חובר לאמו ולאחיו, ומקים את "צבא" אונורטו כדי להילחם ללא רחם במשפחה היריבה. גם מריה גרסיה נאלצת לקבל על עצמה את ראשות המשפחה ולצאת במלחמה על כבוד ושליטה, נגד הגבר שהיא אוהבת...

152 פרקים, ארגנטינה , 2005

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully