פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   ויוה

   פרקים מקודמים

   אווה לונה

   מידע על הסדרה

   אווה לונה
   אווה גונזלס היא בחורה צעירה ויפיפייה, שעובדת בשוק לפרנסת משפחתה. באחד הימים היא פוגשת שם את דניאל, בעליה של חברת פרסום מצליחה, ואת חברו הטוב לאונרדו, שמתאהב בה ממבט ראשון. ביום המחרת, אביה האהוב של אווה נדרס למוות בתאונת פגע וברח והיא נשבעת למצוא את הנהג האשם בתאונה.

   לאונרדו מציע לאווה לטפל באביו הקשיש, דון חוליו, שנמצא באחוזת המשפחה. הוא מתערב עם דניאל שיצליח לפתות אותה, בעוד דניאל מתעקש שאווה לעולם לא תיפול ברשתו. לאונרדו עושה הכול כדי לזכות בהתערבות ואינו בוחל בשום אמצעי כדי להשיג זאת. הוא אף מפליל את דניאל ואומר לאווה שהוא זה שדרס את אביה, כשלמעשה הנהג הדורס הוא לא אחר מאשר לאונרדו עצמו.

   חייה של אווה באחוזה המפוארת אינם סוגים בשושנים. ויקטוריה, אחותו של לאונרדו וארוסתו של דניאל, מתעללת בה ומשפילה אותה. קרן האור היחידה של אווה באחוזה היא דון חוליו, שמחליט לעזור לה בדרך מקורית. הוא מביים את מותו ואווה עוזבת את האחוזה, רק כדי לחזור אליה כעבור זמן מה בתור לונה, דוגמנית עוצרת נשימה והיורשת היחידה של דון חוליו.

   שודר בערוץ ויוה.

   114 פרקים, ונצואלה / ארה"ב, 2011

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית