ויוה

מלכת הדרום

טרסה מנדוסה חיה בעיירה קטנה במקסיקו עם גוארו בעלה, כוכב עולה בקרטל הסמים של האזור. הכול זורם על מי מנוחות עד אותו בוקר שבו מצלצל הטלפון בביתה של טרסה. נאמר לה שגוארו נרצח ושעליה לברוח ומיד, מכיוון שחייה בסכנה. טרסה הנואשת מבקשת את עזרתו של דון אפיפניו, ראש הקרטל שבו היה חבר גוארו, והוא עוזר לה לעזוב את מקסיקו.

בדרך לא דרך טרסה מגיעה לספרד ומאותו הרגע, היא מתחילה במסע מסעיר ומטלטל שמפגיש אותה עם אהבה חדשה, אך גם עם אויבים חדשים. טרסה הקשוחה שורדת תלאות רבות עד שהיא חוברת לארגון פשע גדול. עד מהרה היא מגיעה לעמוד בראש הארגון והופכת לאישה החזקה ביותר בקרב סוחרי הסמים של דרום ספרד, שמזכים אותה בכינוי "מלכת הדרום".

שמה של טרסה יוצא למרחוק ומגיע לאזניו של דון אפיפניו, שאך לא מזמן נתן לבחורה מפוחדת לברוח מרוצחיו של גוארו. דון אפיפניו חושש שטרסה יודעת עליו יותר מדי, במיוחד עתה כשהוא מנסה לטשטש את עברו כסוחר סמים ולבנות קריירה פוליטית במקסיקו. הוא מחליט לסלק את טרסה מדרכו ויוצא למלחמה נגדה, אך טרסה כבר אינה חסרת ישע כבעבר והיא אינה מפחדת מאיש. היא מחליטה להילחם בדון אפיפניו, שכן היא כבר יודעת שהוא זה שהורה להרוג את גוארו ובטוחה שהגיע הזמן לנקום את מותו של אהובה.

"מלכת הדרום" היא טלנובלה נועזת, סקסית ורוויית אקשן, בכיכובה של קייט דל קסטיו ("שקרים", "העשב של השכן"). הסדרה מבוססת על ספר מצליח באותו השם והופקה ע"י ערוץ טלמונדו האמריקאי, אחד מערוצי הטלוויזיה המובילים בארה"ב לקהל ההיספאני. במהלך שידורה בארה"ב במחצית הראשונה של 2011, "מלכת הדרום" הביסה פעמים רבות ברייטינג את התוכניות ששודרו במקביל ברשתות השידור האמריקאיות. פרק הסיום של הסדרה, ששודר בסוף מאי, היה לנצפה ביותר בהיסטוריה של טלמונדו עם 4.2 מיליון צופים. פרק זה גם תפס את המקום הראשון ברייטינג מבין כלל התוכניות ששודרו בארה"ב באותה שעה, ללא קשר לשפה.

שודר בערוץ ויוה פלטינה.

63 פרקים, ארה"ב / מקסיקו, 2011

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully