ויוה

למראית עין

רנטו פברס הוא איש עסקים עשיר ומצליח, שגר עם אשתו אווה ושלושת ילדיהם הבוגרים, בשכונת יוקרה שקטה בצ'ילה. בשכנות אליהם גרים חוויאר ופילאר, חבריהם הטובים, עם שני ילדיהם. שתי המשפחות הן מושא לקנאה של יתר תושבי השכונה, שרואים בהם סמל לשלמות ולחיים אידיאליים. אולם עד מהרה יתברר כי האידיליה היא רק למראית עין...

גונסלו, עו"ד מצליח שעובד אצל רנטו, נישא לאיגנסיה, בתם הבכורה של רנטו ואווה, בטקס רב משתתפים. עוד ביום החתונה, חש גונסלו שמשהו אינו כשורה. הוא מגלה שהוגו, בעלה לשעבר של אשתו, מת בנסיבות מסתוריות ושלאונרדו, אחיו התאום והנכה של הוגו, מסתגר בעליית הגג של המשפחה. בחתונתו מכיר גונסלו גם את פילאר, שכנתו החדשה והיפה. בין השניים ניצתת משיכה מיידית, שצדה את עינו של חוויאר, בעלה הקנאי והשתלטן של פילאר.

אחרי החתונה, מנסה גונסלו להתעלם מהתחושה הרעה שמקננת בו. הוא מנסה להעביר את ימי נישואיו הראשונים בנעימים, אך השבריריות של איגנסיה מפחידה אותו ומשהו במשפחתו החדשה מטריד ומסקרן אותו כאחד. הוא מתחיל לחקור את נסיבות מותו של הוגו, מבלי לדעת שהוא עומד לפתוח קופת שרצים. פילאר תהיה היחידה שתעזור לו בדרך לגילוי האמת, ותתגלה עם הזמן גם כאהבתו האמיתית.

בטלנובלה המצליחה "למראית עין" מככבים השחקנים מריה אלנה סווט וחורחה זבלטה, שגילמו זוג נאהבים בסדרות רבות, ביניהן "חמישה גברים ואישה" ו-"מכשפות". כאן מגלם זבלטה דווקא את בעלה הרשע והקנאי של סווט, שדמותה מתאהבת בגונסלו, הלא הוא השחקן אלוורו רודולפי, שגילם את רב פקד ריוואס בסדרה "מחפשים את אליסה".

שודר בערוץ ויוה פלטינה.

70 פרקים, צ'ילה, 2010

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully