ויוה

מישהו צופה בך

סיפור הטלנובלה "מישהו צופה בך" מתחיל ביום בו חוליאן, פיאדד ובנחמין, חברים ושותפים בקליניקה לרפואה פלסטית, מגלים שרודריגו, חברם הוותיק, חזר העירה לאחר היעדרות של שנים רבות.

רודריגו, בן זוגה של פיאדד בעבר, נעלם כרעם ביום בהיר, מבלי להיפרד מאיש, ונכנס למכון לגמילה מסמים ואלכוהול. שובו של רודריגו, מבלבל את פיאדד, אך גם מעורר בה רצון עז לשוב ולהאמין בו. חוליאן אינו מרוצה כלל וכלל משובו של רודריגו - הוא האיש שעזר לפיאדד להתגבר על היעלמו של רודריגו ושובו של זה רק מחבל בתכניותיו לפתח איתה מערכת יחסים רצינית.

החבורה נפגשת שוב בערב התרמה שעורכת אשת חברה ידועה. המפגש המחודש משתבש כאשר בהמשך אותו ערב מתגלה גופתה של האישה באקווריום שבמקום. המשטרה מגיעה לזירת האירוע ומסתבר שהמנוחה אינה הקורבן הראשון של הרוצח, פסיכופט סדרתי שהורג נשים מצליחות כשהוא חותך את החזה של קורבנותיו. כל באי המקום הופכים באחת לחשודים, אך העלילה מסתבכת עוד יותר כשהזרקור מופנה אל רודריגו, בשל חזרתו הפתאומית לעיר ועברו האלים.

שודר בערוץ ויוה.

116 פרקים, ארה"ב / קולומביה, 2010

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully