ויוה

יומן חיים

ננדה היא סטודנטית לאמנות שלומדת באמסטרדם. היא מאוהבת בחבר שלה לאו ואין מאושרת ממנה כשהיא מגלה שהיא בהריון ממנו. לאו אינו נלהב כמוה נוכח הידיעה ומחליט להתנער ממנה. הוא עוזב אותה, אך ננדה מסרבת להפיל ומחליטה לחזור לברזיל. עם שובה, היא מעורבת בתאונת דרכים קשה ומגיעה במקרה לידיה האמונות של הרופאה אלנה, שמצליחה להציל את התאומים שברחמה. פרנסיסקו וקלרה נולדים, אך ננדה אינה שורדת בלידה.

מרתה, אמה של ננדה, מסכימה לגדל את פרנסיסקו, אך לא את קלרה הקטנה, שסובלת מתסמונת דאון. אלנה הרופאה אינה עומדת בפני קסמיה של הילדה ומחליטה לאמץ אותה בחשאי ולספר למשפחתה של ננדה שהילדה לא שרדה.

לאחר שנים, מגיע לאו, אבי התינוקות, חזרה לברזיל. הוא כעת איש אמיד ומעוניין לקבל משמורת על בנו היחיד לכאורה, פרנסיסקו. מרתה קופצת מייד על המציאה בתקווה לעשות רווח כלכלי, אך אלנה עומדת בפני דילמה קשה: האם לגלות ללאו כי קלרה היא בתו גם כן ובכך אולי לאבד את בתה האהובה, או להילחם עד חורמה על הבת שאיש לא רצה, אפילו לא לאו?

הטלנובלה הברזילאית "יומן חיים" היא שיתוף פעולה ראשון ומוצלח בין התסריטאי הנודע מנואל קרלוס ("נשים מאוהבות") והבמאי ז'יימה מונז'ארדים ("האחד", "הדרך להודו"). את שיתוף הפעולה השני ביניהם - הטלנובלה "לחיות את החיים" - אנו רואים בימים אלה בערוץ ויוה. "יומן חיים" משופעת בשחקנים מוכרים ואהובים, ביניהם אנה פאולה ארוסיו וטיאגו לסרדה, כוכבי הטלנובלה הבלתי נשכחת "טרה נוסטרה".

שודר בערוץ ויוה.

150 פרקים, ברזיל, 2006

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully