ויוה

מחר ולתמיד

פרננדה היא בתו הצעירה של גונסלו, בעליה של חווה רחבת ידיים ומחלבה גדולה. אדוארדו הוא בנה של סולדד, סוכנת הבית של המשפחה. פרננדה ואדוארדו גדלו יחד למרות הבדלי המעמדות ביניהם, וקיימת ביניהם אהבה טהורה ותמימה. גונסלו חי חיים מלאים ומאושרים עם אשתו מונסראט וחמשת ילדיהם, ואינו מודע לסכנה ההולכת וסוגרת עליהם. ארטמיו שונא את גונסלו בכל מאודו ושאיפתו היחידה בחיים היא להשמיד אותו ואת משפחתו. הוא ממנה אישה רעה וחסרת מצפון בשם רבקה להיות העוזרת האישית שלו ושולח אותה תחת שם בדוי, ברברה, לרכוש את אמונו המוחלט של גונסלו.

ברברה מגיעה לביתו של גונסלו כדי להוציא את תוכניתו הזדונית של ארטמיו לפועל. כצעד ראשון, היא מחליטה להפריד בין פרננדה ואדוארדו ומשכנעת את מונסראט שאדוארדו מהווה סכנה לבתה היקרה ושעליו להישלח לפנימייה. ברברה מצליחה במזימתה והילדים נפרדים בעצב רב. מטרתה הבאה של ברברה היא להינשא לגונסלו. היא מביאה למותה של מונסארט, תוך הפללתה של ליליאנה, בתו הבכורה של גונסלו, וכך היא זוכה להיות אשתו וחברה במועצת המנהלים שלו.

סולדד, אמו של אדוארדו, היא היחידה שמצליחה לראות את הרוע של ברברה במלואו, אך היא נאלצת לנצור את לשונה. במשך שנים היא נאלצת לחיות בפחד ובשתיקה, מתגעגעת לבנה וחוששת מהיום שבו ברברה תוציא לפועל את איומה להרוג אותו. השנים חולפות, ואדוארדו שב למכסיקו לאחר שהשלים את לימודיו האקדמיים בחו"ל. הוא מוצא את אמו חולה מאוד והיא מספרת לו על הפחד שבו היא חיה. בו במקום, נשבע אדוארדו לנקום באלה שפגעו בו ונודר להשיב את הסדר על כנו.

אדוארדו מתחיל לעבוד בחברה של גונסלו תחת שם בדוי ופרננדה מוצאת עצמה נמשכת באופן בלתי מוסבר לעובד החדש. עד מהרה ניצתת מחדש האהבה בין השניים, מבלי שפרננדה יודעת מהי זהותו האמיתית של אדוארדו ולמורת רוחה של ברברה, ששמה גם היא עין על הגבר החתיך.

במותה משאירה סולדד, אמו של אדוארדו, תיבה ובה שמורים כל סודותיה והדרך לאמת קרובה מתמיד.

השחקנים פרננדו קולונגה ולוסרו, שזכו בפרסים רבים על תפקידיהם בטלנובלה, חוזרים לשתף פעולה לאחר שכיכבו יחד בטלנובלה המצליחה "הזר".

הטלנובלה "מחר ולתמיד" חוזרת לשידור בויוה פלטינה לאחר ששודרה בהצלחה בויוה בשנת 2009.

שודר בערוץ ויוה פלטינה.

160 פרקים, מכסיקו, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully