ויוה

נשות אפריסיו

הטלנובלה "נשות אפריסיו" מגוללת את סיפורם של שלושה דורות של נשים. בנות משפחת אפריסיו חולקות את אותה מסורת משפחתית: כולן אלמנות שילדו רק בנות. נשות אפריסיו הן נשים חזקות ומודרניות, שלמדו שאינן זקוקות לגברים כדי לשרוד. הגברים שנמצאים לצידן נמצאים שם מבחירה ולא מכיוון שהן זקוקות להם.

רפאלה אפריסיו היא זקנת השבט. היא קברה שלושה בעלים וגידלה את שלוש בנותיה להיות לוחמות ולא קורבנות של החיים. בתה הבכורה, אלמה, היא אלמנתו של איש עסקים שנפטר בנסיבות חשודות / מחשידות. לאחר מותו, היא מתחילה לנהל בהצלחה מרובה עסק של נערי ליווי לנשים עשירות. מרסדס, הבת האמצעית, היא אלמנתו של עורך דין שמת מהתקף לב בזרועותיה של אישה אחרת. מרסדס, עורכת דין אף היא, תופסת את מקום בעלה במשרדו, מה שיגרום לסכסוך לא פשוט עם שותפו. חוליה, הבת הצעירה, היא שחקנית שמסרבת להתחתן. היא מנהלת מערכת יחסים מסובכת עם חבר בוגדני והיא תיאלץ להחליט אם להמשיך ביחסיה עימו או להיכנע לרגשות שגואים בה כלפי חברתה הטובה, הלסבית.

הדור הצעיר של המשפחה הוא הבנות של אלמה ומרסדס. אליאנה, בתה של אלמה, בורחת מבית ספר יוקרתי בארצות הברית וחוזרת הביתה רק כדי לסבך עוד יותר את חייה המסובכים גם כך של אמה. למרות הליברליות של הנשים במשפחה, אליאנה מחליטה להישאר בבתוליה עד הנישואין. איסדורה, בתה של מרסדס, תתקשה להתמודד עם העובדה שאביה היה אדם שונה לחלוטין מהאיש המושלם שהיא זוכרת.

דרך חייהן של נשות אפריסיו ושל הסובבים אותן, מוארות בעיות רבות שמעסיקות נשים: מין, יחסים, נישואים, גירושים ואימהות, והכול דרך הפרספקטיבה המעניינת של משפחה המורכבת מנשים נחושות ולא שגרתיות.

שודר בערוץ ויוה.

117 פרקים, מכסיקו, 2010

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully