ויוה

צ'אמפס 12

שרלוט היא ילדה בת 12, לא נאה במיוחד, שאוהבת מאוד כדורגל. היא מתייצבת מדי יום במגרש הכדורגל רק כדי לראות את אהוב ליבה, גונסלו, משחק. גונסלו החתיך חולם להפוך לכדורגלן צמרת מקצועי והוא אינו מבחין כלל בנוכחותה היומיומית של שרלוט במגרש.

יום אחד, מציבים חבריו של גונסלו אתגר בפניו. עליו לבעוט לשער ולהבקיע גול, ולא, יהיה עליו לנשק את הנערה הצעירה והלא מושכת שביציע לעיני כולם. הוא מפספס את השער ונאלץ לנשק את הנערה הנבוכה שאינה יודעת את נפשה מרוב בלבול. שרלוט בורחת מהמגרש אומללה ומתוסכלת וגונסלו דולק אחריה כדי לבקש את סליחתה. אולם, הוא אינו מצליח לתפוס אותה ועד מהרה הוא שוכח מהאירוע המצער.

זמן מה לאחר מכן, נפרדים הוריה של שרלוט והיא עוברת לגור בניו יורק עם אמה. שש שנים חולפות ושרלוט, שהפכה בינתיים לאישה יפהפייה, חוזרת לארגנטינה לגור עם אביה ואשתו השנייה. היא מחליטה שהגיע הרגע לסגור חשבון עם גונסלו, הילד שהלבין את פניה ברבים, ומבקשת מאביה לקנות את קבוצת הכדורגל שבה הוא משחק. גונסלו, שהפך בינתיים לכדורגלן מחוזר, חולם לשחק בחו"ל ומופתע לגלות שהבעלים החדשים של הקבוצה, שרלוט ואביה, מחליטים למנוע ממנו מלהגשים את חלומו.

גונסלו מוקסם מיופייה של שרלוט כשהוא פוגש בה לראשונה ואינו מעלה כלל על דעתו שהיפהפייה שניצבת מולו היא אותה ילדה קטנה שבייש לפני שנים רבות. על אף משיכתו אליה, הוא זועם על מהלכיה המקצועיים כלפיו ושרלוט מחליטה להראות לו מי הוא הבוס. השניים הופכים ליריבים מרים, כשהם מתעלמים מהמשיכה העזה שהם חשים זה אל זה.

הטלנובלה לנוער "צ'אמפס 12" נכתבה ע"י התסריטאית פטריסיה מלדונדו, שאחראית בין השאר לכתיבת הטלנובלות המצליחות "קטנטנות" ו-"המורדים".

120 פרקים, ארגנטינה, 2009

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully