ויוה

אויבת יקרה

לורנה ושרה גדלו יחד בבית יתומים ולמרות שהן שונות זו מזו, הן אוהבות אחת את השנייה כאחיות. לורנה חולמת על הקמת משפחה משלה ואילו שרה, שמאז ומתמיד שנאה את העוני בבית היתומים, חולמת להיות עשירה.

לורנה, שמשאת לבה היא להיות שפית, נפרדת יום אחד לשלום מהנזירות שגידלו אותה ועוזבת כדי ללמוד בישול במקסיקו סיטי. באותו יום, מגלה אם המנזר ששרה גנבה את כל החסכונות של בית היתומים. במהלך עימות עם שרה, מקבלת אם המנזר התקף לב ומתה. שרה בורחת עם מאהבה ושותפה לפשע, צ'אלו, ועל מנת למחוק כל זכר לחייה במקום, היא גונבת את התיקים האישיים שלה ושל לורנה. כשהיא קוראת אותם, היא מגלה שהיא נמצאה בפח אשפה ואילו לורנה ננטשה בבית היתומים ע"י סבתה המיליונרית הורטנסיה ארמנדריס.

הדחף הראשוני של שרה הוא למצוא את לורנה ולעזור לה להתעמת עם סבתה ולדרוש את המגיע לה, אבל לאחר שהיא שוקלת את האפשרויות שעומדות בפניה, היא מחליטה לתפוס את מקומה של לורנה בשושלת ארמנדריס המפוארת. בינתיים לורנה, שכלל אינה מודעת למתרחש, מוצאת עבודה כעוזרת טבח בחברה של סבתה. היא גם פוגשת ברופא צעיר בשם אלונסו והשניים מתאהבים.

זמן מה לאחר מכן, שרה פוגשת להפתעתה את לורנה בחברה ונוכחותה מרתיחה אותה. היצר הרע משתלט עליה ובהדרגה היא נכנעת לרצונה לגזול הכול מלורנה, כולל את אלונסו, ולהיפטר ממנה אחת ולתמיד.

שודר בערוץ ויוה פלטינה.

110 פרקים, מכסיקו, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully