ויוה

אין טיפשות בגן עדן

קנדי היפה נישאת לבחיר ליבה פטריסיו, אך אינה יודעת שהאושר שלה יימשך לא יותר מכמה שעות. ביום חתונתה היא עדה לנשיקה בין בעלה הטרי לבין אחותה, אליסיה. שבורה ומרוסקת, בורחת קנדי מפטריסיו ומחליטה לפתוח בחיים חדשים. היא מביימת את מותה ועוברת לגור בעיר אחרת עם הדוד האהוב עליה, מניו. זמן לא רב לאחר מכן מגלה קנדי שהיא נושאת ברחמה את בנו של פטריסיו.

שבע שנים עוברות ובהן עובדת קנדי קשה ומגדלת את בנה סלוודור. הכול מתנהל על מי מנוחות עד שמופיע בחייה סנטיאגו, מנתח פלסטי נאה, שמנהל חיים כפולים. מחד, הוא אב מסור לבתו הקטנה, לאחר שאשתו נטשה את שניהם מבלי להניד עפעף, ומאידך הוא רודף שמלות סדרתי, שמעלליו ידועים בכל העיר.

למרות שקנדי וסנטיאגו אינם מחבבים זו את זה בתחילה, עם חלוף הזמן הם נעשים חברים ואף מתאהבים, על אף ההבדלים ביניהם. אולם כדי שמערכת היחסים שלהם תצליח, עליהם להתגבר על משקעי העבר ועל המכשולים הרבים שנקרים על דרכם, ביניהם פטריסיו, שמגלה כי במשך כל אותן שנים גידלה קנדי את בנם המשותף.

שודר בערוץ ויוה.

140 פרקים, מכסיקו, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully