ויוה

הירושה

לאוטרו הצעיר גדל עם אביו העשיר אאגוסטו בחווה הגדולה ביותר בסנטה ויקטוריה. בחווה גר גם פדרו, בנה של דורה הטבחית, שנהג לשחק עם לאוטרו. השניים גדלו זה לצד זה אך במהלך השנים הפכה חברותם ליריבות, לפחות מצידו של לאוטרו, שקינא בפדרו בשל האהבה ותשומת הלב הרבות שהרעיף עליו אאגוסטו.

השנים חלפו ולאוטרו הביא לחווה את חברתו מורנה כדי שזו תכיר את אביו. עד מהרה הבין שהייתה זו טעות גדולה שכן מורנה עזבה אותו בשביל אביו והותירה אותו עם שברון לב. לאוטרו עזב את החווה בזעם ללא כל כוונה לשוב אליה יותר לעולם.

כעבור עשר שנים חוזר לאוטרו לחווה עם חברתו החדשה והיפהפייה ורוניקה. בדרך הם נתקלים בפדרו וכך ורוניקה ופדרו מכירים זה את זו לראשונה. לאוטרו וורוניקה ממשיכים בדרכם ובהגיעם לחווה מגלים שאאגוסטו עומד לשאת את מורנה. לאוטרו מחליט למנוע את החתונה, אך הוא מתחרט כשהוא רואה את מורנה בשמלת הכלה. כמה דקות לאחר מכן נכונה לו הפתעה מרה נוספת כשאביו מתמוטט ומת אל מול עיניו.

לאוטרו מחליט להישאר בחווה כדי לגלות מהי הירושה שהותיר לו אביו. לרוע המזל, הוא מגלה שאביו הותיר את כל נכסיו לדורה הטבחית וכי מורנה והוא נותרו מחוץ למשחק. לאוטרו ומורנה אינם מוכנים לקבל את רוע הגזירה ולחלוק את הירושה, שלדעתם מגיעה להם, עם אחרים. על אף משקעי העבר, הם חוברים יחד כדי להילחם בדורה ובפדרו ומאבק עז על הירושה מתחיל. מאבק זה יהפוך למלחמה אמיתית כאשר לאוטרו יגלה שאהובתו ורוניקה ויריבו המר פדרו מאוהבים. מאותו הרגע לאוטרו לא ישקוט עד שיסלק את פדרו מדרכו אחת ולתמיד.

שודר בערוץ ויוה פלטינה.

131 פרקים, ארגנטינה, 2009

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully