פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   title

   להורדה
   ויוה

   פרקים מקודמים

   קשר דם

   מידע על הסדרה

   קשר דם
   חוליה היפהפייה היא סטודנטית לפסיכולוגיה המאורסת לאיש עסקים ממולח בשם מאוריסיו. מאוריסיו הוא אלמן טרי ואב לילדה בת שש המוצאת בחוליה אם חורגת נפלאה.

   דיאגו הוא בחור פשוט שנאלץ לחזור לעיר הולדתו ולגור שוב עם הוריו ואחותו לאחר שארוסתו עזבה אותו. אביו אינו מאושר מחזרתו הביתה, אולם דיאגו נענה לתחנוני אמו החולה ומחליט להישאר. הוא מחליט להמשיך בדרכו של סבו החייט ומתחיל לעבוד בחנות לחליפות גברים. שם הוא פוגש לראשונה את חוליה והמפגש הקסום משנה את חיי שניהם.

   אחרי כמה מפגשים מקריים אך מלאי תשוקה, ממשיך כל אחד מהם בחייו. דיאגו עם חבריו הטובים וחוליה עם ההכנות לחתונתה. העניינים מסתבכים כשדיאגו מתיידד עם אישה בשם מרטינה שאיבדה את בנה הקטן ומשוכנעת שדווקא מאוריסיו אשם במותו. היא נחושה בדעתה לרצוח את מאוריסיו וכשדיאגו מגלה את תכניותיה הוא מציל את חייו. בתמורה מבקש מאוריסיו מדיאגו לעבוד בשבילו וזה נענה להצעתו.

   לחרדתו מגלה דיאגו שחוליה היא ארוסתו של מאוריסיו, אך הוא אינו מצליח להתרחק ממנה. האהבה האסורה בין דיאגו לחוליה פורחת מאחורי גבו של מאוריסיו, שעם הזמן הופך את דיאגו לאיש אמונו. דיאגו נקרע בין נאמנותו למאוריסיו ואהבתו לחוליה, עד שהוא מגלה שמאוריסיו הוא למעשה איש מושחת שמסתיר סודות אפלים על חייו ועסקיו. דיאגו מחליט לחקור ולחשוף את האמת, גם אם זו תעלה לו בחייו ובוויתור על אהבתו הגדולה, חוליה.

   221 פרקים, ארגנטינה, 2003

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   דמויות

   עוד סדרות בספרדית

   עוד סדרות בספרדית