ויוה

דון חואן

חוספינה היא בחורה נעימת הליכות, חרוצה וחיובית, שעובדת לפרנסתה מגיל צעיר מאוד ואינה מוכנה לוותר על עצמאותה הכלכלית בעד שום הון שבעולם. בניגוד להוריה, הנמצאים תמיד על סף גירושים, ובניגוד לחואן שדוגל בחיי הוללות, מנהלת חוספינה מערכת יחסים יציבה עם פרנקו. לפרנקו ילד בן שבע שהוא מגדל לבד מאז שעזב את צ'ילה כמה שנים קודם לכן. לחוספינה אין מושג שפרנקו, שסיפר לה כי הוא אלמן, חטף למעשה את בנו ושהמוסך שלו משמש כיסוי לעסק האמיתי שלו: פירוק מכוניות גנובות.

בדיוק כשנראה כי חואן יישאר רווק לנצח, נכנסת חוספינה לחייו בסערה ועומדת לשנותם לחלוטין. חואן, שמתאהב בחוספינה ממבט ראשון, רואה בה יהלום בלתי מלוטש וחש רצון עז לכבוש אותה. על אף יחסיה עם פרנקו, נענית חוספינה לניסיונות הפיתוי של חואן.

גם חואן וגם חוספינה יצטרכו לעבור שינויים רבים למען האהבה החדשה שצומחת ביניהם. חואן יהיה חייב להתגבר על הפחד שלו מפני מחויבות אם הוא רוצה לזכות בליבה של חוספינה. חוספינה תגלה בעזרת חואן את הפוטנציאל האמנותי הטמון בה ואת היכולת שלה להפוך לאישה בטוחה בעצמה שאינה נכנעת לסחטנות הרגשית שמפעילים עליה פרנקו ואביה הסמכותי. במהרה יגלו חוספינה וחואן שמציאת אהבה אינה סופה של הדרך, אלא רק תחילתה.

חואקין פוריאל ורומינה גאייטני, השחקנים הראשיים של הטלנובלה "דון חואן", כבר שיתפו פעולה בעבר בטלנובלה "אני צועני".

שודר בערוץ ויוה.

238 פרקים, ארגנטינה, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully