ויוה

אמנדה או

אמנדה או היא השם החם של עולם הבידור: שחקנית טלנובלות וזמרת פופ מוערכת, היעד המועדף על צלמי הפפראצי ודיווה אמיתית. אמנדה, המכורה למצלמות, מתעדת כל רגע בחייה עם המצלמה האישית שלה ומנסה להפוך את עצמה לאייקון. היא אמנם רגילה לשקרים שמתפרסמים עליה חדשות לבקרים במדורי הרכילות, אבל פרסום שקרי אחד מאיים להוציא אותה מדעתה.

התקשורת מאשימה אותה בגניבה ואחרי לילה טראומתי, מתעוררת אמנדה חבולה במקום לא מוכר. מבולבלת, היא רואה פתאום משהו שמזעזע אותה: פרצוף של אישה אחרת מתנוסס על גבי שלטי החוצות שמקדמים את הטלנובלה שבכיכובה. אמנדה מנסה למצוא את דרכה החוצה מהמקום ונתקלת בדנטה, אדם מסתורי שבקרוב יהפוך למקור התמיכה היחיד שלה. כשאמנדה מגיעה לביתה היא מגלה שכולם, כולל בעלה, לא יודעים מי היא: אישה אחרת גנבה את זהותה, חייה, הקריירה שלה ואפילו את שמה.

חסרת זהות, משתמשת אמנדה בעולם הווירטואלי כדי ליצור לה זהות חדשה. היא כותבת בלוגים ומעלה סרטונים של עצמה ובהם היא חושפת את סודותיה הכמוסים. אין דבר שאמנדה לא תעשה כדי להחזיר אליה את תשומת הלב של התקשורת ולזכות שוב באהבת הקהל.

במסע שלה להחזרת זהותה האבודה, תשתנה אמנדה באופן דרמטי ותצטרך להילחם כדי להשיב לעצמה את כל מה שנלקח ממנה. היא גם תתאהב בדנטה, שעזר לה לאורך כל הדרך והתגלה כמושיע הבלתי צפוי שלה.

120 פרקים (8 דקות כל פרק), ארגנטינה, 2008

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully