ויוה

לגעת באושר

עפרה היא צעירה יפהפייה ודלת אמצעים, שזקוקה נואשות לכסף כדי לממן את הניתוח של אמה החולה. נדב הוא איש עסקים עשיר שאשתו, אירית, מנסה להתאבד בניסיון למנוע ממנו מלעזוב אותה. עפרה, המודאגת ממצבה החמור של אמה, יוצאת בריצה מבית החולים בדיוק כשנדב מגיע לשם כדי לבקר את אשתו. נדב כמעט שדורס את עפרה והשניים פוגשים זה את זו לראשונה.

אירית, שנישואיה לנדב נמצאים על סף פירוק, משוכנעת שהדבר היחיד שיוכל להצילם הוא הגשמת משאלתו רבת השנים של נדב: ילד משלו. מכיוון שהיא עקרה, היא נחושה למצוא אם פונדקאית ורצוי מהר ככל האפשר.

אירית פוגשת את עפרה במקרה בבית החולים ומציעה לה לעבור הפריה מלאכותית עם זרעו של נדב, בתמורה למימון מלא של הניתוח לו זקוקה אמה. עפרה אינה יודעת שנדב הוא הגבר שפגשה מחוץ לבית החולים ומסכימה לעסקה ולתנאי היחיד שמציבה בפניה אירית: שעופרה ונדב לא ייפגשו לעולם.

ההיריון משנה את חייה של עפרה לחלוטין. היא נקשרת לתינוק שגדל ברחמה, הילד שהבטיחה לתת לאירית, ותוך כדי כך מתאהבת בנדב. נדב נשבה אף הוא בקסמה ואינו יודע שהוא האבא האמיתי של תינוקה. כשאירית מגלה על הקשר בין עפרה ונדב, היא תרקום כל מזימה אפשרית כדי להשאיר את בעלה לצידה ולמנוע מהשניים לגעת באושר.

119 פרקים, ישראל, 2001

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully