ויוה

חיים שלי

אספרנסה, או "מוניטה" בפי חבריה, היא מתאגרפת במקצועה. לרוע מזלה, היא נפצעת במהלך אחד הקרבות שלה והרופא אוסר עליה להמשיך להתאמן. הפסקת האימונים מובילה למתחים בינה ובין מאמנה ובן זוגה לחיים, קיקה, ולהחמרה במצבם הכלכלי. מוניטה נאלצת לצאת ולחפש עבודה למשך התקופה שבה הצטוותה להתרחק לחלוטין מזירת האגרוף.

מרטין הוא איש עסקים ידוע ונהג מרוצים בעברו, שירש מאביו חברה מצליחה והפך אותה לאימפריה. אנשי אמונו של מרטין הם אלפרד, חברו הטוב, ומזכירתו הנאמנה, מרסדס. לעומתם, בן דודו של מרטין, מיגל, הוא איש קנאי ומרושע שנושא עיניו להונו הרב של מרטין, כמו גם לחברתו קלת הדעת, קונסטנסה. בעבר הלא רחוק היה מרטין נשוי באושר, אך אשתו היפהפייה נהרגה בתאונת מטוס. מקרה טרגי הזה הרחיק אותו ממסלולי המרוצים, למרות שזוהי אהבתו הגדולה ביותר.

מרטין, שבסתר ליבו מחפש את האחת שאיתה ירצה להקים משפחה, אינו מסופק מעבודתו ומחייו ואוסף אל ביתו שלושה אחים, שהכיר בבית יתומים המתקיים מתרומותיו. גם מוניטה זקוקה לתפנית בחייה וכשחברתה מפנה אותה למקום שמחפש עובדים, הגורל מפגיש בינה ובין מרטין. מבטיהם של השניים מצטלבים ומאותו הרגע ברור לשניהם שדבר לא יהיה יותר כבעבר.

שודר בערוץ ויוה.

230 פרקים, ארגנטינה, 2006

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully