בלוג ויוה - יוני: לאהוב את לולה

  • בלוג
ויוה

25 ביוני, 2015

חם מהתנור! עכשיו זה רשמי ואפשר סוף סוף להודיע - הטלנובלה הארגנטינאית "אספרנסה" (Esperanza mia) בדרך לערוץ ויוה! כן כן קראתם נכון! הטלנובלה המדוברת שהתחילה את שידורה בערוץ El Trece הארגנטינאי בחודש אפריל האחרון וכבר הפכה ללהיט גדול, תגיע גם לערוץ ויוה בהמשך השנה. מתי איך וכמה - בקרוב, אבל אחרי אינספור פניות מכם בנוגע לסדרה, הבטחנו לעדכן ברגע שנדע, ואנו מקיימים!

למי שעדיין לא שמע או לא יודע נספר שמדובר בקומדיה רומנטית לכל המשפחה שהופקה בשיתוף פעולה של דורי מדיה וחברת פול-קה (Pol-ka) הארגנטינאית שהפיקה בעבר את "לב אמיץ", "חיים שלי", "חואניטה רווקה", "אני צועני" וסדרות אהובות נוספות. בטלנובלה מככבים לאלי אספוסיטו המקסימה, שהתחילה את הקריירה שלה בסדרות המוכרות "פינת אור" ו"פלורסיינטה" והפכה לכוכבת ענקית, ומראינו מרטינז המהמם, שכיכב בעבר בערוץ ויוה בסדרות "אחים בדם", "אלמה פיראטה" ו"האחים פיירו". אספוסיטו גם שרה את שיר הנושא ועוד מספר שירים שילוו את הטלנובלה.

"אספרנסה" עוררה מהומה בארגנטינה עוד לפני שידורה. עלילת הסדרה עוקבת אחר צעירה מלאת חיים אותה מגלמת אספוסיטו, הנאלצת להסתתר במנזר ומתחזה לנזירה מתחילה. סיפור האהבה המתפתח בינה לבין הכומר בגילומו של מרטינז הוא זה שהעלה את הסדרה על הכוונת של ארגונים דתיים. נזירה מתחזה וכומר בסיפור אהבה סוער?!

כומר בארגנטינה אפילו פתח עצומה באינטרנט וביקש להסיר את התוכנית מלוח השידורים בטענה כי סיפור אהבה בין כומר לנזירה מתחזה עלול לפגוע בנוצרים מאמינים. אך אין מה לדאוג, הטלנובלה עלתה לשידור כרגיל וזוכה לנתוני רייטינג גבוהים בארגנטינה והכי חשוב שגם אנחנו נזכה לראות אותה בקרוב!

זה העדכון לבינתיים, פרטים נוספים לגבי העלילה ומועד השידור נביא לכם בהמשך..

טוב לדעת (מקודם)

בדיקה חכמה שמאתרת סיכון מוגבר ללקות בשבץ מוחי - כעת במבצע

לכתבה המלאה

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ג'נקרלוס קנלה מגיע לאתר ויוה ב"לאהוב את לולה"

18 ביוני, 2015

כבר סיפרנו לכם שב-19.7 הפרקים החדשים של "קרדאיי" מגיעים לאתר שלנו ועכשיו אנחנו יכולים לספר לכם שזו לא הסדרה היחידה שתעלה לאתר בחודש יולי! קצת לפני הפרקים החדשים של קרדאיי באתר, וליתר דיוק ב-12.7, הטלנובלה הרומנטית "לאהוב את לולה" (Mi Corazón Insiste) תגיע לאתר ויוה! הטלנובלה בכיכובם של ג'נקרלוס קנלה ("מלאך ושטן"), כרמן ויז'אלובוס ("אין שטוחות בגן עדן") ואנה לאייבסקה ("פשוט לאהוב", "אויבת יקרה"), שודרה בעבר בערוץ ויוה פלוס ומאז לא שודרה שוב, עכשיו היא מגיעה סוף סוף לשידור נוסף והפעם באתר, אנחנו התגעגענו, ואתם?

עלילת הסדרה, למי שלא זוכר, מתמקדת באנדרס ולולה שאוהבים זה את זו אהבה גדולה מאז שהיו ילדים ובטוחים שאהבתם היא נצחית. אך אביו העשיר של אנדרס מתנגד לקשר של בנו עם לולה הענייה ויעשה הכל כדי להפריד ביניהם. בתחילה הוא שולח את אנדרס לאקדמיה צבאית ואם לא די בכך, הוא גם מפליל את לולה ודואג שתוכנס למאסר ממושך על לא עוול בכפה ובכך מפריד ביניהם לגמרי.

חמש שנים לאחר מכן לולה משתחררת מהכלא כאישה קשוחה שויתרה על אנדרס ונחושה להמשיך הלאה בחייה. גם אנדרס שנואש מדחיותיה של לולה המשיך הלאה וכעת הוא מאורס לדבורה, אישה רעה ומניפולטיבית שמקובלת על משפחתו. אך שבוע לפני חתונתם, אנדרס פוגש במקרה את לולה שזה עתה השתחררה מהכלא והשניים מבינים שאהבתם חזקה מתמיד.

למרות האיחוד המחודש ואהבתם הגדולה, לולה ואנדרס יאלצו לעבור עוד תלאות רבות ביניהן תאונת המטוס הקשה שגרמה לאנדרס להיחשב למת והמצב הכלכלי הקשה אליו נקלעה לולה. האם בסופו של דבר הם יתגברו על הכל ויממשו את אהבתם לנצח?

לאהוב את לולה (133 פרקים), החל מ-12 ביולי, בלעדי לאתר ויוה!

**הודעה חשובה: בחודשים האחרונים אנו מקבלים מכם פניות ובקשות ללא הפסקה בנוגע לסדרה מסוימת, אז בלי ספויילרים אבל כדאי לכם להכנס לבלוג שלנו בשבוע הבא - אנחנו כמעט כמעט בטוחים שתהיה לנו הודעה משמחת! תמשיכו לעקוב כאן, כי ללא ספק יש למה לצפות!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הדמויות המעצבנות בטלנובלות - פוסט מאת הגולש יבגני

11 ביוני, 2015

הרבה זמן שלא היה לנו פוסט חדש בפינת הגולשים, לכן אנחנו מתרגשים מאוד מהפוסט הארוך והמושקע של הגולש יבגני לוין, שלקח יוזמה וכתב לנו על נושא שמפריע לו בטלנובלות: הדמויות המעצבנות. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא את הפוסט של יבגני, אותו אנחנו מביאים לכם במלואו ככתבו וכלשונו:

בטלנובלות יש דמויות שנחשבות טובות, אבל מעצבנות עוד יותר מהרשעים. אז נתחיל מסלוודור מ"ים של אהבה". כבר על ההתחלה הוא רקד על שתי חתונות והיה מאורס לחברתו כרמיטה וחיזר אחרי אלנה ושיקר לשתיהן לגבי הקשר הזה. אחר כך כשהסתבר שלאון פארה, אביה של אלנה, אנס את אחותו והכניס אותה להריון. הוא בחר להתנקם דרך אלנה שלא ידעה כלום ולא הייתה אשמה ופיתה ושיקר לה לגבי הקשר עם כרמיטה. הוא הכניס אותה להריון בכוונה ורק אז חשף את הקלפים והתנער ממנה ומילדו בתקווה לחזור לכרמיטה. אחר כך הלידה של אלנה הסתבכה והיא נשלחה לטיפול בבוסטון והפקידה את בנה בידי כרמיטה, כשהייתה בטוחה שתמות ונמסר מידע שקרי ואלנה מתה וסלוודור התחתן עם כרמיטה ורשם בצורה לא חוקית את בנו כבנה של כרמיטה. כשאלנה חזרה סלוודור סירב בתוקף להחזיר לה את בנה ואף אסר עליה לראות אותו. כאן ממש לא ברור מדוע התסריטאים לא ראו בו את דמות הרשע. הדבר עבר לערכאה משפטית ואלנה בדרך התאהבה בעורך הדין שלה ואפילו כשכרמיטה קיבלה את זכויותיה כאם שנייה על שבועות שגידלה את הילד, אז כשעורך הדין היה צריך להפוך לאבא שלו, סלוודור עשה סצינה מגעילה.

דמויות נוספות מהסוג הזה הן בטלנובלה הברזילאית "הדרך להודו" היה את בהואן שהיה דליט חסר קאסטה. על פי סיפור האגדה האינדית על הבריאה, הדליטים נוצרו מאבק וזה היה היחס כלפיהם הם נועדו לניקיון שירותים, אבל כשבהואן התייתם בהרמין שמהקסטה של בהרמין של אנשי דת, הקסטה הגבוהה ביותר אימצה אותו ואיפשרה לו לחיות כאיש קסטה. כך הוא פגש את מאיה והם התאהבו כשהוא הסתיר שאינו בהרמין ואף הפציר באביו המאמץ לשקר למשפחתה השמרנית, אך אביו המאמץ סירב. כשהוא סיפר למאיה שהוא דליט, היא הסכימה להיות איתו למרות התנגדות משפחתה. אביו המאמץ הציע לו להקים עסק ובהואן ויתר על מאיה למען העסק, אך המשיך להשלות אותה שהם יברחו ביחד ואף שכב איתה ורק ברגע האחרון נפרד ממנה. הוא דחה אותה וביקש ממנה לחכות לו שנה וכמובן מאיה נכנסה להריון והתחתנה עם איש הקסטה שלה, קסטת הסוחרים ראז'י ובהוראן לא סלח על זה למרות שהוא זה שנטש אותה וכל הזמן התנקל לה וגם לראז'י שלא ידע כלום על היחסים ביניהם. בנוס, בהואן הקים מסעדה בהודו והזמין לשם ילד דליט שהוא הגן עליו כשרופאים סירבו לטפל בו בגלל מוצאו, אך לא התכוון לקיים את ההבטחה כי רצה להסתיר מהלקוחות שלו את היותו דליט ואמנם ביקש מהשומרים לגרש אותו בעדינות, אך נהג כמו פחדן.

באותה סדרה היה גם את ראול ממשפחה עשירה שכל הזמן רב עם אחיו רמירו והרגיש לא מספיק מוערך במשפחה. הוא בגד באשתו עם חברתה והמאהבת שכנעה אותו לביים את מותו ולהיוולד מחדש. למרות שהוא אבא וגרם לבתו הקטנה סבל, שום דבר לא ריכך אותו והוא לא היסס לביים את מותו ולהיעלם מחיי משפחתו. כמובן המאהבת שדדה אותו והכול היה תרמית, וכשהוא הצליח בדרך לא דרך לחזור לברזיל אשתו שיקמה את חייה עם חברו ויד ימינו בחברה. ראול הרגיש נבגד ושנא שנאת נפש את חברו על שהעז להגן על האישה שהוא נטש לטובת הנאה מהחיים.

אבל קורה שדמויות כאלה הן גם דמויות ראשיות. הטריגר לכתיבת הפוסט הוא אוקטביו מ"לב פראי". אוקטביו הרגיש רגש חם כלפי מריקרוס, בחורה פראית שחיה בעוני מחפיר עם סבא שלה ואחותה המאומצת החירשת-אילמת. הוא כעס שאחיו מסרב למכור את החווה בה הם גרים ולחלוק איתו את הרווחים וכדי לנקום באחיו וגיסתו, התחתן עם מריקרוס הפראית כדי להשפיל את בני משפחתו. אך דווקא גיסתו השפילה את מריקרוס וכשמריקרוס לא ידעה איך להתנהג בחברה עשירה, הוא בא אליה בטענות על כך שהיא פראית ולא יודעת להתנהג ואיפשר לגיסתו להתעלל בה ובסוף ברח. הוא השאיר את מריקרוס לחסדי משפחתו, כשגיסתו האשימה אותה בגנבה על לא עוול בכפה ואחר כך הורתה לשרוף את הצריף שלה וסבא שלה נרצח כך. מריקרוס גם נכנסה להריון מאוקטביו וילדה את בתו בלי שהוא יידע ואחר כך הוא גילה את זה. אוקטביו היה תמיד לצד אחיו וגיסתו כשמריקרוס התנקמה על ההשפלות ולאחר שמריקרוס הצליחה לקחת מהם את החווה לאחר שהפכה לעשירה כי אביה היה עשיר, הוא התחתן עם סימונה שהייתה מאוהבת בו אך ורק בשביל כספה ומכר את עצמו. ואז כשהוא היה נשוי ואלוורו חיזר אחרי מריקרוס, הוא ראה אותם בסצינה אינטימית, לא משהו רציני רק החזקת ידיים, אך הוא זעם והאשים את מריקרוס שהיא מופקרת וחטף את בתם מביתה בכוח כשמריקרוס לא הייתה בבית. כשמריקרוס החזירה לעצמה את בתה אוקטביו לא ויתר ובשיתוף מנהל העבודה של מריקרוס, שהיה פועל פשוט כשאחיו היה בעל החווה, הוא חטף שוב בחשאי את בתו ואפילו כשמריקרוס השיגה צו משפטי שיחייב את אוקטביו להחזיר לה את בתה, הוא התחבא כדי לא לקבל את הצו. בסוף מנהל העבודה חוסה אנטוניו בגד בו כמו שבגד במריקרוס והפך לגיבור בעיניה, בעוד החזיק בפועל את בתה החטופה. כמובן שמדובר בדמות ראשית ובריימק לסדרה "מרימר", אז לא היו הופכים את הראשי לרשע ובסוף נתנו לו לכפר על מעשיו כשהגן על מריקרוס ברגעים הקשים. .

אוקטביו הוא הדמות הראשית הטרייה ביותר אך היו עוד דמויות ראשיות כאלה. היה את קרלוס ראול ב"סוד של אהבה", שנפרד זמנית מחברתו מריה קלרה בוונצואלה ונסע לארה"ב לחפש את ההזדמנות להתעשר והצליח לפגוש באישה עשירה ברברה שנדלקה עליו וקידמה אותה וכדי לא לאבד את מה שהוא השיג בזכותה הוא זרם עם רגשותיה כלפיו והתחיל איתה רומן, למרות שהיה מאורס למריה קלרה ואף נתן לדברים להגיע לכדי אירוסין. מריה קלרה באה אליו לארה"ב ולא הייתה לו ההגינות להיפרד ממנה והוא שיחק בשתי נשים והשלה את שתיהן. מריה קלרה גילתה את האמת רק בחתונה ולברברה הוא נזכר לספר רק בליל הכלולות שיש אישה אחרת בחייו. בסביבות פרק 30 הסבתא של ברברה נדרסה כשרצה אחרי כלבתה החמודה לכביש, קטע מרגש מאוד בשבילי, הסבתא והכלבה ניצלו והסבתא הייתה זקוקה לתרומת דם וקרלוס ראול תרם לדם וחשבתי לי הנה אחרי 30 פרקים מעשה טוב ראשון של הגיבור הראשי.

עוד מעצבן היה סנטוס לוסרדו מ"דונה ברברה". הוא לכאורה סימל את הצדק והתאהב בברברה שחוותה אונס קבוצתי טראומתי שהרעיל את נשמתה והיא הוציאה את הזעם שלה על שכניה כשגנבה מהם אדמות ובקר באחוזה שלה שהיא גנבה את האחוזה הזו מבן דודו של סנטוס שהיה מאהב שלה ורומה על ידה. סנטוס לא היה מוכן לקבל את ברברה כפי שהיא ודרש שתשתנה והיא ניסתה להשתנות בשבילו, לאחר טראומה נוספת בחיי ברברה, סנטוס וברברה התחילו לחיות כזוג. לברברה נולדה בת מבן דודו של סנטוס לורנסו, אך היא סירבה לגדל אותה וטענה שאינה מסוגלת לאהוב אותה וסילקה את הילדה בת השלוש מהבית עם אביה של הילדה. הטלנובלה מתרחשת כשבתה של ברברה מריסלה הגיעה לסביבות גיל 17-18. סנטוס הרגיש קשר חם למריסלה, אך כשחבר שלו נדלק על מריסלה הוא עשה סצינות קנאה מטורפות שלוו במכות בריוניות ואז התחיל לגלות אדישות כלפי ברברה ונדלק על הגרסה הצעירה והטהורה שלה בדמות מריסלה. ברגע שהייתה תחרות על ליבה של מריסלה שהתאהבה בו ממבט ראשון, אגב גם לברברה הוא סלח על עברה רק כשהיא ביימה אירוסין עם מישהו אחר. כשהוא קיבל הוכחה שברברה רצחה את שותפה לפשע זה היה התירוץ המושלם בשבילו לעזוב את ברברה ולהתחיל מערכת יחסים גלויה עם בתה מריסלה אהבתו החדשה. הדברים התרחשו בכפר פרימיטיבי וסנטוס רצה לסלול שם כבישים ולהביא לשם קידמה, אבל כשדודתו הציעה להקים שם בית ספר בו היא תהיה מורה, סנטוס ראה בכך רעיון מגוחך כי הוא לא היה שלו, אבל בית הספר בכל זאת נפתח. דודתו של סנטוס התאהבה גם במנהל העבודה שלו שהיה צעיר ממנה בשמונה שנים, אך בבחירת השחקנים הוא נראה כמו הבן שלה, וכשסנטוס גילה על הרומן ביניהם הוא הגיב בזעם ופיטר והכה את מנהל העבודה והרגיש נבגד כאילו דודתו שמבוגרת ממנו צריכה את רשותו. לפני כן גם רופא הכפר סיפר למנהל העבודה על אהבתו לדודתו של סנטוס, והוא כעס שיש לו יריב וסיפר לסנטוס וסנטוס התגאה בו על שהעמיד אותו במקומו לפני שידע על הרומן שלהם וגם מנע ממנהל העבודה לספר לו כשאמר שדודתו היא אישה קדושה שאסור שתהיה במערכת יחסים עם גבר.

ואחרון שנוי במחלוקת לא פחות אלביירי מ"אין שטוחות בגן עדן". שם חברתו קטלינה רצתה להתפרנס משירותי מין לסוחרי סמים כדי להשיג עמדות כוח לאחר שהסרסורית של השכונה ג'סיקה פיתתה את תלמידות התיכון, ביניהן קטלינה, לכסף הקל בשירותי מין לסוחרי סמים. קטלינה אהבה את החבר שלה אך את הכסף אהבה יותר ושיקרה לאמה ולחבר שלה על ימין ועל שמאל. ההתנהגות של קטלינה קירבה בין אמה לחבר שלה והם פתחו במערכת יחסים רומנטית מאחורי גבה של קטלינה. אלביירי ניהל שתי מערכות יחסים ולא הייתה לו בעיה לשכב עם אם ובת באותו בית!!! וגם כשהוא התחיל מערכת יחסים רשמית עם האם כשקטלינה חזרה משירות לקוחות בלי שהם ידעו מה היא עושה בפועל, אלביירי לא היסס לבגוד גם באם עם הבת, כמו שבגד בבת עם האם ואפילו ההריון של האם לא מנע ממנו לבגוד בה שוב עם הבת. אילדה אמה של קטלינה לאחר ריחוק רב מביתה החליטה לקרוא גם לביתה השנייה קטלינה כשהייתה בהריון עם אלביירי ואלביירי פשוט ברח ונטש אותה, ורק אחרי ששפך את הלב במקום אחר ואמרו לו עד כמה הוא עלוב הוא חזר להתמודד עם האחראיות שלו לילדה שלו שבדרך ולאישה שהוא בחר.

במידה וגם אתם רוצים להופיע בבלוג שלנו אתם מוזמנים לכתוב לנו פוסט בנושא שמעניין אתכם מתחום הטלנובלות ולשלוח אותו לכתובת המייל שלנו: vivasheli@walla.co.il

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

שורה וסאיט - דרמה טורקית חדשה בויוה פלוס

4 ביוני, 2015

קיבאנץ' טטליטו מגיע לויוה פלוס בדרמה תקופתית חדשה החל מה-5.7.15! אז לכל אלו שכבר התחילו להתגעגע לשחקן הטורקי הכובש - הסירו דאגה מליבכם, כי מיד עם סיומה של הדרמה בכיכובו "קוזיי גוניי", טטליטו יגיע אלינו בדרמה חדשה וסוחפת לא פחות - "שורה וסאיט" (Kurt Seyit & Sura), בה הוא יככב לצד השחקנית הצעירה פארה זיינפ אבדולה. הדרמה, שמבוססת על סיפור אמיתי, צולמה בשנת 2014 בבולגריה, רוסיה, אוקראינה ואיסטנבול.

"שורה וסאיט" מביאה את סיפורם של זוג צעירים: הראשון הוא סאיט, קצין בצבא רוסיה, גבר נאה מאוד, מצליח ורודף נשים. הוא בנו הבכור של איש עשיר, המחזיק באדמות בטורקיה. השנייה היא שורה, צעירה יפייפיה ותמימה ובת למשפחת אצולה רוסית. שני הצעירים הללו נפגשים לראשונה בנשף בסן פטרסבורג שברוסיה. סאיט שהגיע לנשף עם חבריו, עורך עמם התערבות ומתחייב כי הוא יצליח לנשק את האישה הראשונה שתכנס לאולם. מיד לאחר מכן, שורה נכנסת, הם נפגשים ומתאהבים ממבט ראשון.

אך למרות ההתחלה שנראית מבטיחה, סיפור אהבתם של שורה וסאיט לא יהיה פשוט והם יאלצו לעמוד במכשולים רבים בדרך. סאיט יצטרך להוכיח את נאמנותו, בזמן ששורה תצטרך ללמוד לבטוח בו. בנוסף, הם יצטרכו לפעול יחד נגד הרצונות של משפחותיהם, מכיוון שאביו של סאיט רוצה שהוא יתחתן עם אישה טורקייה וימשיך את השושלת המשפחתית, בעוד שמשפחתה של שורה רוצה שהיא תתחתן עם גבר ממשפחת אצולה רוסית כמו שלה.

בסיפור זה נחווה את המסע המרתק של שני הצעירים האוהבים שיעקרו מחייהם המפוארים ברוסיה ויגיעו לטורקיה. במהלך המסע הם ילחמו על אהבתם כנגד הלחצים המשפחתיים, הציפיות מהחברה והאירועים ההיסטוריים שהתרחשו בשנות ה-20 של המאה הקודמת, ביניהם המהפכות ברוסיה והתמוטטותה של האימפריה העותמאנית. האם שורה תצליח לבטוח בסאיט? האם הם ישכנעו את משפחותיהם? והאם אהבתם תצליח לעמוד בכל המכשולים?

"שורה וסאיט" (46 פרקים), החל מ-5 ביולי, ערוץ ויוה פלוס!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מי חוגג החודש יום הולדת?

1 ביוני, 2015

חודש מאי הסתיים וכך גם החגים לזמן הקרוב. כעת נותר לנו לחכות לחופש הגדול ואירועי הקיץ השונים ברחבי הארץ ובינתיים לחגוג את ימי ההולדת של השחקנים שיגדלו בשנה החודש, ביניהם השחקן הטורקי האהוב קנאן אימירזאליאולו, שגם יחזור לערוץ ויוה פלוס ב-14.6, בפרקים החדשים של "קרדאיי". למי עוד מגיע החודש מזל טוב?

תגידו מזל טוב ל...
1.6.56 - סאול ליסאסו (לאונרדו, "אל קלון", פרנסיסקו, "עמק התשוקות") יחגוג החודש 59
7.6.76 - נורה סלינס (חוליאנה, "אקאסיה") תחגוג החודש 39
10.6.53 - ורוניקה לנגר (פליסיטס, "אלמה") - תחגוג החודש 62
11.6.72 - אריברטו לאאו (פדרו, "לב משוגע") - יחגוג החודש 43
14.6.79 - אוסבלדו בונבידס (דמיטריו, "החיים שנגבו ממני") - יחגוג החודש 36
14.6.77 - קמילה פיטנגה (קרול, "לב משוגע") - תחגוג החודש 38
18.6.74 - קנאן אימירזאליאולו (מאהיר, "קרדאיי") - יחגוג החודש 41
22.6.58 - רוסיו באנקלס (קרולה, "לב פראי", חוספינה, "שקרים") תחגוג החודש 57
25.6.82 - ריין (היון ווק, "אהובתי") יחגוג החודש 33

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfullywalla_ssr_page_has_been_loaded_successfully