פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   בן 76 מכרמיאל נמצא בביתו דקור בסכין מטבח

   גבר בן 76 נמצא בביתו כשסכין מטבח נעוצה בחזהו וללא רוח חיים. בנו החורג של המנוח סיפר שמצא את אביו החורג שרוע על המיטה בשלולית , אך לא נמצאו בדירה ממצאים המעידים על רצח

   בן 76, תושב רחוב הפרחים בכרמיאל, נמצא הערב (רביעי) כשסכין מטבח נעוצה בחזהו ובמצב אנוש. המשטרה בודקת אפשרות ששם קץ לחייו, זאת לאחר שמוקדם יותר נבדק החשד שבנו החורג של הגבר הוא שדקר אותו. בדירה לא נמצאו ממצאים שיכולים להצביע על חשד לרצח, ואולם כיוון חקירה זה טרם נשלל סופית.

   המנוח, פיוטר מלניק, נמצא בדירתו כשהוא מוטל ללא רוח חיים בתוך שלולית דם על מיטה באחד החדרים. צוות של מד"א בראשות הפרמדיק יניב מילשטיין ביצע בו פעולות החייאה במשך 50 דקות ונאלץ בסוף לקבוע את מותו. בנו החורג של המנוח, בן 49, שחי עם המנוח ועם אמו, סיפר לחוקרי מפלג התשאול בימ"ר מרחב הגליל שנכנס לחדר ומצא את אביו החורג שרוע על המיטה בתוך שלולית דם עם דקירות בחזהו. כמו כן, רעייתו של המנוח, שלא שהתה בבית בזמן התקרית, סיפרה לחוקרים כי לא היו באחרונה סכסוכים כלשהם בין בעלה ובנה. מפקד תחנת כרמיאל, סנ"צ רמי ניימרק מסר כי הרקע לתקרית אינו ידוע. הגופה תועבר לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.


   לפני כשלושה חודשים דקר בן 28 מרחובות את אביו למוות בעת שישב שבעה על אמו. כמו כן, באוקטובר 2009 נדקרה למוות ד"ר אירנה מרגוליס מרעננה, על ידי בנה יובב אלגואטי. היא נותרה בחיים וביקשה שיזעיק עזרה, אולם הוא עזב את הבית כשהיא מדממת. לאחר מכן הלך לדירת אחיו יניר וניסה לרצוח גם אותו. ואולם, אלגואטי נמצא לא כשיר לעמוד לדין ועל כן הופסקו ההליכים המשפטיים נגדו.