• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ויוה
חפש
ראשיפרקים מלאים
סדרות
סדרותלוח שידוריםקצריםקהילות
לוח שידורים יום ש' - ויוה

לוח שידורים יום ש'

ויוה
20:30
+ תקציר
- סגור
אסטלה היא מהגרת לא חוקית שחיה בזהות בדויה בלוס אנגלס ועובדת כמורה לזמרה. גבר חמוש מתפרץ לבניין ואסטלה מצליחה להציל את ילדי המקהלה. צאיו נפצעת. אסטלה נאלצת ללכת לפגוש את ריאן בכלא. ש.ח.
21:20
+ תקציר
- סגור
ריאן מעביר את צאיו לביח מפואר. אחותה של צאיו אומרת לאסטלה שהיא לא רוצה איתה שום קשר. אסטלה משתכנעת שריאן אינו הרוצח ומעידה לטובתו. דנילו ולהקתו נאלצים להופיע במסיבה של פושע בשם אל דוראדו. ש.ח.
22:10
+ תקציר
- סגור
אסטלה מעידה לטובת ריאן והוא מזוכה. עיתונאי טוען שהירי היה חיסול חשבונות של העולם התחתון עם אסטלה והיא מפוטרת בגלל חששות ההורים. אלמונים משחיתים את דירתה. ריאן לוקח אותה את בתה ואת צאיו לביתו. ש.ח.
23:00
+ תקציר
- סגור
אל דוראדו מעניק ללהקה של דנילו אוטובוס. ניתוח העיניים של בלייק נכשל. דנילו מגלה שמרסי וגו מנהלים רומן ומנסה לסחוט מהם מידע על הצוואה. אסטלה מגלה שריאן הוא שעמד מאחורי פיטוריה והרס ביתה. ש.ח.
23:50
+ תקציר
- סגור
מרסי אומרת לדנילו שאולי ירש מוולטר חווה. דנילו מסכים לבקש מאל דוראדו עזרה. אסטלה נתפסת בביתה בידי טרחו. ריאן מציל אותה והיא מגלה לו את שמה האמיתי. בלייק מזהה את קולה של אסטלה ונשבע להרוג אותה. ש.ח.
00:40
איסבל : פרק 26
+ תקציר
- סגור
קולון (קולומבוס) מכעיס את איסבל. צרפת מחליטה למסור לפרננדו את השטחים. איסבל מחליטה לגרש את יהודי ספרד אבל מרשה להם להתנצר כדי להימנע מהגירוש. אברהם מסכים להתנצר אולם הוא אחד הבודדים. ש.ח. לצפיה בפרק
02:00
אישה רעה פרק 103
+ תקציר
- סגור
רחינה מבקשת מפליפה לא לפרסם את מה שנוגע לקופים. רפאל מתכנן להתנקש בחייו. קארן סורקת את האחוזה של אלטגרסיה. דניאל מתפטר מהקרן ומבקש ממוניקה להחליף אותו. בראוליו משתכן בבית אלנה. ש.ח. לצפיה בפרק
02:50
אישה רעה פרק 104
+ תקציר
- סגור
רפאל רוצח את פליפה וגוסטבו ונמלט. רחינה עוברת לבית אלטגרסיה במצב של הלם. קארן מודיעה לאלטגרסיה שיש בידיה ראיות לכך ששני הקופים היו במרתף אחוזתה. מוניקה וסאול מחליפים את דניאל בראש הקרן. ש.ח. לצפיה בפרק
03:40
אישה רעה פרק 105
+ תקציר
- סגור
אלטגרסיה מפיצה סרטון שבו רואים את רפאל רוצח את פליפה. אדולפו תופס את מוניקה וסאול מתנשקים. בראוליו רוצח את הפתולוג והמלצר. רחינה בדיכאון עמוק וממשיכה להאשים את אלטגרסיה ברצח. ש.ח.
04:30
אישה רעה פרק 106
+ תקציר
- סגור
רפאל נמלט ורוצח אנשים תוך כדי מנוסה. בראוליו חוטף את יסניה ומשתמש בה כדי לתפוס את מוניקה. אדולפו ממתין למוניקה לשווא ומתכוון להציע לה נישואים. לידיה עומדת לנסוע לארהב. ש.ח.
05:20
אישה רעה פרק 107
+ תקציר
- סגור
יסניה מקריבה את חייה כדי להציל את מוניקה. סאול יורה בבראוליו אך הוא מצליח לחמוק. בראוליו מציע לרפאל לשתף פעולה איתו. מוניקה מטיחה באלטגרסיה עלבונות קשים. אדולפו מציע למוניקה ההמומה נישואים. ש.ח.