• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ויוה
חפש
ראשיפרקים מלאים
סדרות
סדרותלוח שידוריםקצריםקהילות
לוח שידורים יום ש' - ויוה

לוח שידורים יום ש'

ויוה
06:30
השידורים יתחדשו בשעה 8:00
+ תקציר
- סגור
השידורים יתחדשו בשעה 8:00
08:00
+ תקציר
- סגור
דורה נכנעת ומאפשרת לדניאל לפגוש את אלביירי שאומר לדניאל שהוא אביו וזה מחליט לעבור לביתו. אליסיה סוחטת את לואיסה ומאלצת אותה לסדר לה עבודה במועדון. לאונרדו שב ממרוקו מחשש שכריסטינה תפגע בעצמה.
08:50
+ תקציר
- סגור
לטיפה מסכלת ניסיון של נסירה להפגיש בין מוחמד לאמינה. חאדה מנסה לשכנע את סעיד להעביר לה את חאדיה ומאיימת להוכיח שיש לו מאהבת. לאונרדו מורה לאנריקה לבטל את העברות הכספים לכריסטינה.
09:40
+ תקציר
- סגור
המשטרה מחפשת את אלחנדרו. קלרה פוגשת את אסקובר במופע של פרננדו. אליסיה סוחטת כסף מלואיסה. סוריידה מביאה לחאדה את הטלפון של לטיפה.
10:30
+ תקציר
- סגור
סעיד נוסע וחאדה רוקמת תכנית כדי לפגוש את לוקאס בבית. המשטרה מטרידה את אלחנדרו ולוקאס מתערב לטובתו. נסירה מגלה שלסמירה יש מחזור. אוסוולדו עוזב את הבית כשנודע לו שאלביירי מוזמן לארוחת הערב.
11:20
+ תקציר
- סגור
לוקאס מתנצל בפני אלחנדרו. מוחמד רוצה לשלוח את בתו לרופאה לבדוק מדוע אין לה מחזור. מריסה שמה שרשרת שלה בתוך הטנדר שאלחנדרו נוהג בו. לאונרדו מסלק את כריסטינה מהמשרד. אוסוולדו עוזב את הבית.
12:10
+ תקציר
- סגור
חוסה מנואל מספר למריאנו שראה את אסטלה ותומס מתנשקים. כולם נתקלים בכולם בבית של תומס: פדרו לופיטה רובן איגנסיה ומיריה. אנחל מבצע שוד. מריאנו שומע את תומס ואלפונסינה מדברים על השקר של אסטלה.
13:00
+ תקציר
- סגור
השקר על מחלתה של אסטלה מתגלה. איגנסיה ורובן כועסים על אסטלה ועל אלפונסינה. רובן מציע ללופיטה נישואים. גינה מבקשת עזרה ממיריה כדי שאביה לא ילך עם מרגריטה. חקירת השוד בעיצומה. איסבל מתפטרת מהחברה.
13:50
+ תקציר
- סגור
לופיטה ורובן מודיעים לכולם שהם מתכננים להינשא. מיריה מחכה לתומס שמשתכר ושוכח לפגוש אותה. איגנסיה מתעקשת שסבתה תספר לה במה אמה סוחטת אותה. איסבלה חוזרת לעבודה אחרי שהחשדות כלפיה הופרכו.
14:40
+ תקציר
- סגור
גינה מגלה לאב פרנסיסקו שפדרו מאוהב באחותו. איגנסיה מחליטה לקדם את פדרו על חשבון אולגריו שעמד לנסוע. הנסיעה מתבטלת. לופיטה מתחילה לפקפק באהבתו של רובן אחרי שיחה עם מיריה.
15:35
+ תקציר
- סגור
מרגריטה מגלה לאסטלה שגינה לא הפילה את התינוק כשנפלה במדרגות. חואן מנואל מבקש מחברו השוטר לעזור לו לפענח את הרצח של קרינה. איגנסיה מקבלת את חמה לעבודה בתור פועלת. פדרו מציע לאיגנסיה לעבור לגור יחד.
16:30
אניגמה : פרק 91
+ תקציר
- סגור
שושן לא מבינה למה אדם מציע נישואין לאוויר. עקיבא מוצא את כרמלה חבולה וחסרת הכרה ולוקח אותה לבית החולים. בינתיים אפרים מסכים לתת לסיגלית הזדמנות נוספת ואביגיל מתכננת ארוחת ערב רומנטית לה ולרוי...
17:00
אניגמה : פרק 92
+ תקציר
- סגור
קדושי מנסה לשכנע את אדם שישחרר אותו ומבטיח לא לספר כלום ואדם מוכיח לו עד כמה הוא רציני. כרמלה מתעוררת בביהח ומגלה שאף אחד לא הגיע לבקרה. דינה מתחננת בפני עקיבא שייתן לה לחזור הביתה אך יש לו תכניות אחרות.
17:30
אניגמה : פרק 93
+ תקציר
- סגור
קדושי המום מהאלימות של אדם ומבקש שייקח אותו לביח. דינה מפתיעה את רוי ואביגיל ומבקשת לגור איתם. מני מנסה לזכות בלבה של שושן. בינתיים כרמלה מבינה כיצד הגיעה לביהח ואפרים נמלא רגשות אשם כשרואה אותה חבולה.
18:00
אניגמה : פרק 94
+ תקציר
- סגור
אדם קולט את שושן מציצה לבית ומצליח לגרש אותה אך היא מספיקה לאגור ראיות. אביגיל רוצה להאט את הקצב עם רוי נילי מבקשת מעקיבא הזדמנות נוספת וכרמלה משתפת את אפרים בחששותיה שמצבו של אדם לא טוב...
18:30
אניגמה : פרק 95
+ תקציר
- סגור
כרמלה מספרת לרוי שיש קניין פוטנציאלי ורוי משתף אותה ואת אפרים בקשר שלו ושל אביגיל. מני ושושן יוצאים לדייט ושושן רוצה להרוויח מזה עוד כמה דברים. עקיבא מרוצה מכך שנילי חזרה ובינתיים המצב של קדושי מתדרדר.
19:00
קרדאיי : פרק 82
+ תקציר
- סגור
למרות עדותו של מאהיר לטובת אביו עדותה של קדאר מחזקת את החשדות בדבר המניע כביכול של נאזיף לרצוח את התובע. אייטן מתמוטטת מול נגדט. פרידה מחליטה על מעצרו של מאהיר עד תום ההליכים.
19:50
קרדאיי : פרק 83
+ תקציר
- סגור
מאהיר בורח מביהח תוך שהוא פוצע את טורגוט ומוצא מקלט בביתו של יאסין. נגדט ממשיך לחפש אחר איברהים. אייטן עוברת התמוטטות עצבים וממשיכה לשמור על סודה הנורא. מאהיר מבקש להיפגש עם פרידה.
20:40
קרדאיי : פרק 84
+ תקציר
- סגור
מאהיר קובע עם פרידה פגישה אך מגלה שהיא טמנה לו מלכודת. טורגוט מכריח את בני משפחת קארה להגיע לתחנת המשטרה לחקירה. מאהיר מבין שפרידה עומדת לפסוק גזר דין מוות וכדי למנוע זאת מחליט לחטוף אותה.
21:30
קרדאיי : פרק 85
+ תקציר
- סגור
מאהיר חוטף את פרידה כדי לנסות לשכנע אותה בחפותו של אביו. בעקבות הטראומה שחוותה אייטן מחליטה לשים קץ לחייה. כאשר פרידה לא מופיעה לדיון במשפט של נאזיף כל החשדות נופלים על מאהיר.
22:20
קרדאיי : פרק 86
+ תקציר
- סגור
מאהיר מנסה לשכנע את פרידה לשמוע את האמת. פרידה מסכימה לבסוף להקשיב ליאסין השוטר אך הוא מתמהמה להגיע. טורגוט חוקר את יאסין ומורה לעקוב אחריו. אייטן מובאת לבית החולים ועוברת שטיפת קיבה.
23:10
+ תקציר
- סגור
אינס מודיעה לסנטה שסנטיאגו נעלם. אינס יולדת ומתכחשת לבתה. אישה מוצאת את סנטיאגו בנהר. איוון מוצא את דניאלה על סף מוות בעקבות מנת יתר. ליסט שומעת את אורטנסיה מתוודה על ההרעלה בפני הכומר.
00:00
+ תקציר
- סגור
האישה שהצילה את סנטיאגו מוציאה מגופו את הקליע. ליסט סוחטת את אורטנסיה ודורשת שתשנה את צוואתה. פרנקו יורה באחת הפרוצות החדשות. השוטרים מניחים שסנטיאגו נהרג. סנטה מתחשלת בכלא.
00:50
+ תקציר
- סגור
סנטיאגו לא זוכר דבר. אורטנסיה מתכוונת לרצוח את ליסט. דיאבלה היא אליסיה אחותו התאומה של סנטיאגו. היא עומדת להשתחרר למחרת. עורכי הדין שפרנקו שכר מבטיחים לסנטה שתשתחרר בקרוב.
01:40
+ תקציר
- סגור
סנטה מוכיחה שהיא החזקה מכולן בכלא. אינס מודיעה לה שסנטיאגו מת. סנטה מעדכנת את דיאבלה במות סנטיאגו. דיאבלה משתחררת. ברברה מסייעת לפנצו מול סבסטיאן. אינס מוצאת את סנטיאגו וטוענת שהיא סנטה.
02:30
+ תקציר
- סגור
סנטה מוצאת את הנייד של דיאבלה עם השיחות לגורג. היא נלחמת בסוהרות והן משליכות אותה לצינוק. הסוהרת מתעללת בסנטה. אינס לוקחת את סנטיאגו לבקתה ומחסלת בלא ידיעתו את הזקנה שהצילה אותו.
03:13
השידורים יתחדשו בשעה 06:10
+ תקציר
- סגור
השידורים יתחדשו בשעה 06:10