• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ויוה
חפש
ראשיפרקים מלאים
סדרות
סדרותלוח שידוריםקצריםקהילות
שומר הראש - החל מ-9.3.17, חמישי ב-21:20, 2 פרקים ברצף. ערוץ ויוה פלוסשומר הראשהחל מ-9.3.17, חמישי ב-21:20, 2 פרקים ברצף. ערוץ ויוה פלוס

שומר הראש על הסדרה

תגיות: שומר הראש
פייסבוק טוויטר
קים ג'ה הא הוא לוחם לשעבר מיחידה מובחרת, שעובד כשכיר חרב בעיראק. הוא מתאהב במתורגמנית מקומית בשם ראניה, אך הרומן שלהם נקטע באבו. ראניה מוצאת להורג בהוראתו של פוליטיקאי קוריאני, לאחר שהיא עדה למו"מ חשאי. ג'ה הא מופלל ברצח של ראניה, ובדרך לא דרך, הוא מצליח לברוח מעיראק ולחזור לקוריאה. מפגש מקרי עם מפקדו לשעבר מוביל להצעת עבודה בתור שומר ראש בחברת אבטחה גדולה, שבבעלות צ'ה יו ג'ין, אשתו של המועמד לנשיאות ג'אנג סה ג'ון. ג'ה הא מסכים בתמורה להבטחתה של יו ג'ין לעזור לו לנקום בפק קוואן סו, הפוליטיקאי שהביא למותה של ראניה.
ג'ה הא מופקד על אבטחתה של אנה, בתו של סה ג'ון.

בילדותה, אנה הייתה עדה למותה הטראגי של אמה ומאז היא מתקשה לתקשר עם הסביבה. יו ג'ין, אמה החורגת, תמיד ראתה בה גורם מפריע ביחסיה עם אביה, ודאגה להפריד בין האב ובתו כמו גם להרחיק את אנה מעיני הציבור.
אנה מתחילה לסמוך אט אט על ג'ה הא, שמראה אמפתיה כלפיה ודואג לשמור עליה מכל משמר. החברות שנרקמת ביניהם הופכת לאהבה, וג'ה הא מוצא עצמו נקרע בין הצורך לעבוד בשביל יו ג'ין שעוזרת לו בנקמתו, לבין הרצון להגן על אנה, שמחליטה לבוא חשבון עם יו ג'ין, על כך שבודדה אותה במשך שנים מן העולם.

"שומר הראש" היא דרמת אקשן רומנטית בכיכובו של ג'י צ'אנג אוק ("הילר") ואים יון אה ("גשם של אהבה".


חמישי ב-21:20, 2 פרקים ברצף. פרקי השבוע ברצף – שבת ב-20:20

16 פרקים, דרום קוריאה, 2016