• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ויוה
חפש
ראשיפרקים מלאים
סדרות
סדרותלוח שידוריםקצריםקהילות
נור - ראשון-רביעי ב-20:10, ערוץ ויוה פלוסנורראשון-רביעי ב-20:10, ערוץ ויוה פלוס

על הסדרה

תגיות: נור
פייסבוק טוויטר
לאחר מות אביה, נור נוסעת לאיסטנבול כדי לגור עם משפחתה, שעובדת וגרה בחוות קוזאן. שם היא מכירה את ייאיט קוזאן, שמגדל את מרט, בנו הקטן, לבד. מזה שלוש שנים, איג'לאל, אשתו של ייאיט, מאושפזת בתרדמת בעקבות תאונה שלה אחראי ייאיט. ייאיט הדחיק את רגשות האשם והכאב על שהתרחש וסיפר לבנו שאמו בגן עדן כדי להגן עליו מהאמת המרה.

כשנור מגיעה לחווה, ייאיט נשבה מיד בקסמה וביופייה. השנים מתאהבים ועד מהרה ייאיט מציע לנור להינשא לו. נור המאוהבת מסכימה מבלי לדעת על קיומה של איג'לאל.

ייאיט מתגרש מאשתו ומתחתן עם נור ללא ידיעתה של משפחתו, שמגלה זאת ביום חתונתם. משפחתו של ייאיט מביעה את מורת רוחה מהנישואים וכאילו לא די בכך, בית החולים מודיע לייאיט שאיג'לאל התעוררה. נור המומה מהחדשות ומנסה לברוח, אך ייאיט משכנע אותה להישאר ומבקש ממנה להאמין באהבתם ולתת לו זמן לעשות סדר בענייניו.

כעבור מספר ימים, איג'לאל חוזרת הביתה כשהיא סובלת מאבדן זיכרון חלקי. בגלל מצבה הרגיש, בני הבית מחליטים להעמיד פנים כאילו דבר לא השתנה ומציגים את נור כאישה שנשכרה לטפל במרט. נור מסכימה לכך ומחליטה להישאר בחווה עד יעבור זעם, אבל כשזיכרונה של איג'לאל ישוב אליה, אושרם של נור וייאיט יהפוך לחלום רחוק.

"נור" היא סדרה טורקית מצליחה בכיכובם של אמינה גולשה, מלכת היופי של טורקיה לשנת 2014,
וטולגאהאן סיישמן ("עידן הטוליפ").

החל מ-17.8.16

ראשון-רביעי ב-20:10. פרקי השבוע ברצף – שישי ב-09:20, שבת ב-22:30

165 פרקים, טורקיה, 2015-2016