• וואלה! ראשי
  • הפוך לדף הבית
  • שלום אורחקרא דוארפתח תיבת דואר חינם!
  • מזג אוויר
  • מפות
  • קניות
ויוה
חפש
ראשיפרקים מלאים
סדרות
סדרותלוח שידוריםקצריםקהילות
הקמע - בלעדי לאתר ויוההקמעבלעדי לאתר ויוה

תקצירים

הקמע: פרק 101 ואחרון
פרק אחרון! אנטוניו מאיים להרוג את קמילה. גרגוריו הורג את חיימה ומתאבד.
פרק אחרון! אנטוניו מכוון אקדח לראשה של קמילה ומאיים להרוג אותה. השוטרים יורים בו למוות ומצילים אותה. גרגוריו הורג את חיימה ומתאבד. הנוטריון מקריא את הצוואה החדשה של גרגוריו, שלפיה פנצ'ו הוא היורש הבלעדי. דוריס חוזרת לבית הזונות. קמילה ופדרו מתחתנים. סוף!

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 100
אנטוניו יורה בפדרו, אחר כך במרגריטו וחוטף את קמילה באיומי אקדח. המשטרה מחפשת אחריהם.
אנטוניו יורה בפדרו ואחר כך במרגריטו וחוטף את קמילה באיומי אקדח. המשטרה מחפשת את קמילה ואנטוניו. דוריס מביאה שופט והוא מחתן אותה ואת גרגוריו. גרגוריו קורא לנוטריון כדי לשנות את הצוואה שלו.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 99
במהלך החתונה, פדרו מחפש ב"אל אלקטרז" את הצנצנת עם טביעות האצבע של אלווירה.
פדרו הולך באמצע החתונה ל"אל אלקטרז" כדי לחפש את הצנצנת עם טביעות האצבע של אלווירה, ואנטוניו יוצא בעקבותיו. דוריס דואגת שחיימה יזריק לגרגוריו חומר שיאפשר לו לזוז כדי שיחתום על תעודת הנישואים שלהם.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 98
אנטוניו דורש מאלווירה לברר מה פדרו וקמילה מתכננים. פנצ'ו מחליף את הנוזל שחיימה מזריק לגרגוריו.
אנטוניו שומע שפדרו מתכנן לעשות משהו למחרת כדי לשחרר את קמילה, והוא אומר לאלווירה לברר מה פדרו וקמילה מתכננים. פנצ'ו מחליף את הנוזל שחיימה מזריק לגרגוריו. פדרו מבקש מחנובבה ותומס שיתחתנו למחרת.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 97
חיימה מזהיר את אנטוניו שפנצ'ו עלול לפגוע בתכניות שלהם. אנטוניו מבטיח לטפל בו.
פדרו מחפש את הצנצנת במשרד של ולנטין, וזה תופס אותו. חיימה אומר לאנטוניו שפנצ'ו עלול לפגוע בתכניות שלהם, אנטוניו מבטיח לטפל בו. פדרו מתכנן לחפש את הצנצנת בזמן החתונה של שריתה וגבריאל.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 96
פדרו מגיע עם לוקרסיה ל"אל אלקטרז" כשהוא נחוש למצוא את הצנצנת עם טביעות האצבע.
גרגוריו לא יכול לזוז ולדבר אבל הוא בהכרה מלאה. לוקאס אומר לדוריס שהוא ידאג לחתן אותה עם גרגוריו. פדרו בא עם לוקרסיה ל"אל אלקטרז" כשהוא נחוש למצוא את הצנצנת עם טביעות האצבע של אלווירה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 95
אנטוניו מביא את חיימה כדי שיטפל בגרגוריו. גרגוריו אומר לאנטוניו שהוא לא הבן שלו.
אנטוניו מוציא את כולם מהבית ומביא את חיימה, כדי שיטפל בגרגוריו לפני שיעשה בדיקות שבהן יתגלה שמרעילים אותו. גרגוריו אומר לאנטוניו שהוא לא הבן שלו. גבריאל אומר לשריתה שהוא יתחתן איתה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 94
פדרו משתמש בלוקרסיה כדי להיכנס ל"אל אלקטרז". מנואל ומריה מתחתנים.
פדרו משתמש בלוקרסיה כדי להיכנס ל"אל אלקטרז", ולחפש את הצנצנת עם טביעות האצבע של אלווירה. מנואל ומריה מתחתנים. גרגוריו חושד שאנטוניו מרעיל אותו עם הגלולות ללחץ הדם, והוא מסלק את הרופא.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 93
מנואל ומריה מחליטים להינשא. אנטוניו מתכוון להודיע בחתונה שהוא וקמילה מצפים לילד.
מנואל ומריה מחליטים להתחתן באותו היום והם מזמינים את קמילה ואנטוניו. אנטוניו מתכוון להודיע בחתונה שהוא וקמילה מצפים לילד. פדרו מציע לאלווירה הרבה כסף אם היא תגיד לו במה אנטוניו סוחט את קמילה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 92
פדרו מחליט לא להסגיר את לוקרסיה למשטרה. פדרו נשאר עם קמילה לבד.
פדרו נשאר לרגע לבד עם קמילה ושואל אותה במה אנטוניו סוחט אותה. ב"אל טליסמן" וב"אל אלקטרז" רואים את לוקרסיה. פדרו מחליט לא להסגיר את לוקרסיה למשטרה כדי שיוכל להיכנס באמצעותה ל"אל אלקטרז".

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 91
פדרו רוצה לקחת את לוקרסיה למשטרה, אבל היא מתנגדת. הוא קובע פגישה עם אנטוניו וקמילה.
פדרו רוצה לקחת את לוקרסיה למשטרה אבל היא מתנגדת. הוא מעמיד פנים שהוא רוצה להיות חבר שלה, וקובע פגישה עם אנטוניו וקמילה במסעדה. מצבו הבריאותי של גרגוריו מחמיר.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 90
קמילה מגלה לפדרו שלוקרסיה חיה. מפקד המשטרה נתקל בעוינות מצד גרגוריו ואנטוניו.
קמילה מדווחת לפדרו דרך סנטיאגו שלוקרסיה חיה. הוא מבקר אותה בבקתה. רנטו מנסה "לעקוץ" שוב את אלווירה. מפקד המשטרה בא ל"אל אלקטרז" ונתקל בעוינות מצד גרגוריו ואנטוניו.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 89
מצבו של גרגוריו ממשיך להדרדר. קמילה מספרת לדוריס שגרגוריו רצח את מריאנה.
פדרו חושד שלוקרסיה מתחבאת בבקתה. קמילה מגיעה לבקתה, וחוששת שלוקרסיה ראתה אותה. מצבו של גרגוריו ממשיך להידרדר. קמילה מספרת לדוריס שגרגוריו רצח את מריאנה. קמילה מחפשת את הרעל במשרד של אנטוניו.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 88
אנטוניו מרעיל את גרגוריו והרעל מתחיל להשפיע. במשטרה חושדים בפדרו ברצח מריאנה.
אנטוניו מרעיל את גרגוריו והרעל מתחיל להשפיע. במשטרה חושדים בפדרו ברצח מריאנה. אלווירה מבקרת את קמילה, והיא פולטת משהו על התכנית של אנטוניו. אנטוניו מגרש את אלווירה מ"אל אלקטרז".

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 87
גרגוריו רוצח את מריאנה. גופתה מתגלה וזה נודע לפדרו. אנטוניו מחזיר את קמילה ל"אל אלקטרז".
גרגוריו רוצח את מריאנה. גופתה מתגלה וזה נודע לפדרו. אנטוניו מחזיר את קמילה ל"אל אלקטרז" באיום שיהרוג את העובר שלה. אנטוניו וקמילה יודעים שגרגוריו רצח את מריאנה, אך שותקים, כי איימו עליהם.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 86
מריאנה מספרת לקמילה שהיא אינה חולה בסרטן. אנטוניו מנסה למנוע מקמילה לברוח.
פדרו לא נפגע. מריאנה שומעת שהסרטן הוא שקר ומספרת לקמילה. אנטוניו מנסה למנוע מקמילה לברוח. גרגוריו תופס את מריאנה ומתכוון לירות בה. אנטוניו כולא את לוקרסיה ומפקיד את ולנטין לשמור עליה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 85
הרופא משקר לקמילה שיש לה גידול. זה נודע לכולם. פדרו יוצא אל "אל אלקטרז" בלילה.
לוקרסיה מתגנבת החוצה ומציצה על פדרו. אנטוניו והרופא משקרים לקמילה שיש לה גידול כדי לעשות לה הפלה. זה נודע לכולם, ומריאנה וסנטיאגו מתכננים לבקר אותה. פדרו יוצא אל "אל אלקטרז" בלילה, וגרגוריו יורה בו.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 84
קמילה לא מרגישה טוב. אנטוניו משלם לרופא כדי שיגרום לה להפיל. קמילה מסרבת לשכב עם אנטוניו.
קמילה מרגישה לא טוב. אנטוניו משלם לרופא כדי שיגרום לה להפיל לפני שהיא תקלוט שהיא בהיריון. קמילה מסרבת לשכב עם אנטוניו, הוא הולך בכעס ושוכב עם דוריס.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 83
קמילה ואנטוניו מתחתנים, קמילה עצובה מאוד. מנואל חושש שמריאנה מאבדת את שפיותה.
קמילה ואנטוניו מתחתנים, קמילה עצובה מאוד ומרגישה לא טוב. מנואל חושש שמריאנה משתגעת. מריאנה עוברת לגור ב"אל טליסמן" בתקווה שזה יעזור לה להיזכר בעברה. ולנטין מגלה את לוקרסיה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 82
גרגוריו מודיע לאנטוניו שהוא וקמילה לא יוכלו לגור ב"אל אלקטרז". לוקרסיה מכה את מריאנה.
קמילה ומשפחתה באים לחתונה שלה עם אנטוניו ב"אל אלקטרז". גרגוריו אומר לאנטוניו שהוא וקמילה לא יוכלו לגור ב"אל אלקטרז", אנטוניו חושב שדוריס צריכה לעזוב. לוקרסיה מכה את מריאנה ואומרת לה לעזוב את פדרו.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 81
ההכנות לחתונה של אנטוניו וקמילה בעיצומן. גרגוריו מבשר לוולנטין שהם ייאלצו להרוג את מריאנה.
ב"אל אלקטרז" מארגנים הכול לחתונה של אנטוניו וקמילה. קמילה נחושה להתחתן עם אנטוניו, למרות שכולם חוץ מאימא שלה מנסים לשכנע אותה להימנע מזה. גרגוריו אומר לוולנטין שהם ייאלצו להרוג את מריאנה.

+ קראו עוד
סגור
הקמע: פרק 80
לוקרסיה יוצאת עם פאה ומחופשת. קמילה מבטיחה לאנטוניו שתתחתן איתו.
קמילה מבטיחה לאנטוניו שתתחתן אתו והוא אומר לשוטרים שיעזבו את אלווירה. לוקרסיה יוצאת עם פאה ומחופשת. האב סבסטיאן משכנע את העובדת הסוציאלית שתיתן לו לאמץ את סנטיאגו.

+ קראו עוד
סגור